Kategoria: 4. Simlock kodem Nokia & Lumia

Jest to usługa pozwalająca na zdjęcie simlocka z telefonów NOKIA Lumia z sieci AT&T USA, poprzez kod. Kod podawany jest na podstawie numeru IMEI. Numer IMEI można sprawdzić w telefonie poprzez wybranie na klawiaturze *#06#. Do każdego numeru IMEI przyporządkowany jest jeden kod. Czas oczekiwania na kod: od 1 do 21 dni (dni robocze).

Usługa dotyczy sieci: AT&T USA

Jest to usługa pozwalająca na zdjęcie simlocka z telefonów NOKIA LUMIA z sieci Bouygues Francja, poprzez kod. Kod podawany jest na podstawie numeru IMEI. Numer IMEI można sprawdzić w telefonie poprzez wybranie na klawiaturze *#06#. Do każdego numeru IMEI przyporządkowany jest jeden kod. Czas oczekiwania na kod: od 2 do 7 dni (dni roboczych).

Usługa dotyczy sieci: Bouygues Francja

Jest to usługa pozwalająca na zdjęcie simlocka z telefonów NOKIA Lumia z sieci Movistar Hiszpania, poprzez kod. Kod podawany jest na podstawie numeru IMEI. Numer IMEI można sprawdzić w telefonie poprzez wybranie na klawiaturze *#06#. Do każdego numeru IMEI przyporządkowany jest jeden kod. Czas oczekiwania na kod: od 1 do 5 dni (dni robocze).

Usługa dotyczy sieci: Movistar Hiszpania

Jest to usługa pozwalająca na zdjęcie simlocka z telefonów NOKIA Lumia z sieci Orange / T-Mobile / EE Wielka Brytania, poprzez kod. Kod podawany jest na podstawie numeru IMEI. Numer IMEI można sprawdzić w telefonie poprzez wybranie na klawiaturze *#06#. Do każdego numeru IMEI przyporządkowany jest jeden kod. Czas oczekiwania na kod: od 7 do 21 dni (dni robocze).

Usługa dotyczy sieci: Orange / T-Mobile / EE Wielka Brytania

Jest to usługa pozwalająca na zdjęcie simlocka z telefonów NOKIA Lumia z sieci Rogers / Fido Kanada, poprzez kod. Kod podawany jest na podstawie numeru IMEI. Numer IMEI można sprawdzić w telefonie poprzez wybranie na klawiaturze *#06#. Do każdego numeru IMEI przyporządkowany jest jeden kod. Czas oczekiwania na kod: od 7 do 21 dni (dni robocze).

Usługa dotyczy sieci: Rogers / Fido Kanada

Jest to usługa pozwalająca na zdjęcie simlocka z telefonów NOKIA LUMIA z sieci SFR Francja, poprzez kod. Kod podawany jest na podstawie numeru IMEI. Numer IMEI można sprawdzić w telefonie poprzez wybranie na klawiaturze *#06#. Do każdego numeru IMEI przyporządkowany jest jeden kod. Czas oczekiwania na kod: od 1 do 14 dni.

Usługa dotyczy sieci: SFR Francja

Jest to usługa pozwalająca na zdjęcie simlocka z telefonów NOKIA LUMIA z sieci Telenor Dania, poprzez kod. Kod podawany jest na podstawie numeru IMEI. Numer IMEI można sprawdzić w telefonie poprzez wybranie na klawiaturze *#06#. Do każdego numeru IMEI przyporządkowany jest jeden kod. Czas oczekiwania na kod: od 1 do 5 dni.

Usługa dotyczy sieci: Telenor Dania

Jest to usługa pozwalająca na zdjęcie simlocka z telefonów NOKIA Lumia z sieci Vodafone Hiszpania, poprzez kod. Kod podawany jest na podstawie numeru IMEI. Numer IMEI można sprawdzić w telefonie poprzez wybranie na klawiaturze *#06#. Do każdego numeru IMEI przyporządkowany jest jeden kod. Czas oczekiwania na kod: od 1 do 5 dni (dni robocze).

Usługa dotyczy sieci: Vodafone Hiszpania

Jest to usługa pozwalająca na zdjęcie simlocka z telefonów NOKIA LUMIA z sieci Personal, Movistar, Claro Argentina, poprzez kod. Kod podawany jest na podstawie numeru IMEI. Numer IMEI można sprawdzić w telefonie poprzez wybranie na klawiaturze *#06#. Do każdego numeru IMEI przyporządkowany jest jeden kod. Czas oczekiwania na kod: od 2 do 7 dni.

Usługa dotyczy sieci Personal, Movistar, Claro Argentina

Jest to usługa pozwalająca na zdjęcie simlocka z telefonów Nokia / Microsoft Lumia z sieci irlandzkich, poprzez kod. Kod podawany jest na podstawie numeru IMEI. Numer IMEI można sprawdzić w telefonie poprzez wybranie na klawiaturze *#06#. Do każdego numeru IMEI przyporządkowany jest jeden kod. Czas oczekiwania na kod: od 1 do 14 dni roboczych.

Usługa dotyczy sieci z Irlandii

Jest to usługa pozwalająca na zdjęcie simlocka z telefonów NOKIA $ Lumia poprzez kod. Kod podawany jest na podstawie numeru IMEI oraz operatora jaki sprzedał telefon. Numer IMEI można sprawdzić w telefonie poprzez wybranie na klawiaturze *#06#. Do każdego numeru IMEI przyporządkowany jest jeden kod. Czas oczekiwania na kod: od 3 do 14 dni. UWAGA! Zanim złożysz zamówienie sprawdź stan licznika w telefonie.

Usługa dotyczy sieci: "3" Hutchison Wielka Brytania

Jest to usługa pozwalająca na zdjęcie simlocka z telefonów NOKIA & Lumia poprzez kod. Kod podawany jest na podstawie numeru IMEI oraz operatora jaki sprzedał telefon. Numer IMEI można sprawdzić w telefonie poprzez wybranie na klawiaturze *#06#. Do każdego numeru IMEI przyporządkowany jest jeden kod. Czas oczekiwania na kod: od 1 do 14 dni.

Usługa dotyczy sieci: O2 Wielka Brytania

Jest to usługa pozwalająca na zdjęcie simlocka z telefonów NOKIA poprzez kod. Kod podawany jest na podstawie numeru IMEI oraz operatora jaki sprzedał telefon. Numer IMEI można sprawdzić w telefonie poprzez wybranie na klawiaturze *#06#. Do każdego numeru IMEI przyporządkowany jest jeden kod. Czas oczekiwania na kod: od 1 do 3 dni (roboczych). UWAGA! Zanim złożysz zamówienie sprawdź stan licznika w telefonie.

Usługa dotyczy sieci: Optus Australia

Jest to usługa pozwalająca na zdjęcie simlocka z telefonów NOKIA & Lumia z sieci Orange Francja poprzez kod. Kod podawany jest na podstawie numeru IMEI oraz operatora jaki sprzedał telefon. Numer IMEI można sprawdzić w telefonie poprzez wybranie na klawiaturze *#06#. Do każdego numeru IMEI przyporządkowany jest jeden kod. Czas oczekiwania na kod: 1 - 7 dni (zazwyczaj 2). UWAGA! Zanim złożysz zamówienie sprawdź stan licznika w telefonie.

Usługa dotyczy sieci: Orange Francja

Jest to usługa pozwalająca na zdjęcie simlocka z telefonów NOKIA / LUMIA z sieci Orange PL poprzez kod. Kod podawany jest na podstawie numeru IMEI oraz operatora jaki sprzedał telefon. Numer IMEI można sprawdzić w telefonie poprzez wybranie na klawiaturze *#06#. Do każdego numeru IMEI przyporządkowany jest jeden kod. Czas oczekiwania na kod: 1 - 10 dni roboczych (zazwyczaj 2).

Usługa dotyczy sieci: Orange Polska

Jest to usługa pozwalająca na zdjęcie simlocka z telefonów NOKIA & Lumia poprzez kod. Kod podawany jest na podstawie numeru IMEI oraz operatora jaki sprzedał telefon. Numer IMEI można sprawdzić w telefonie poprzez wybranie na klawiaturze *#06#. Do każdego numeru IMEI przyporządkowany jest jeden kod. Czas oczekiwania na kod: od 1 do 3 dni (roboczych). UWAGA! Zanim złożysz zamówienie sprawdź stan licznika w telefonie.

Usługa dotyczy sieci: Telstra Australia

Jest to usługa pozwalająca na zdjęcie simlocka z telefonów NOKIA SL3 oraz Lumia z sieci T-Mobile USA, poprzez kod. Kod podawany jest na podstawie numeru IMEI. Numer IMEI można sprawdzić w telefonie poprzez wybranie na klawiaturze *#06#. Do każdego numeru IMEI przyporządkowany jest jeden kod. Czas oczekiwania na kod: od 1 do 28 dni (dni robocze).

Usługa dotyczy sieci: T-Mobile USA

Jest to usługa pozwalająca na zdjęcie simlocka z telefonów NOKIA & Lumia poprzez kod. Kod podawany jest na podstawie numeru IMEI oraz operatora jaki sprzedał telefon. Numer IMEI można sprawdzić w telefonie poprzez wybranie na klawiaturze *#06#. Do każdego numeru IMEI przyporządkowany jest jeden kod. Czas oczekiwania na kod: od 1 do 3 dni (roboczych). UWAGA! Zanim złożysz zamówienie sprawdź stan licznika w telefonie.

Usługa dotyczy sieci: Vodafone Australia

Jest to usługa pozwalająca na zdjęcie simlocka z telefonów NOKIA & Lumia poprzez kod. Kod podawany jest na podstawie numeru IMEI oraz operatora jaki sprzedał telefon. Numer IMEI można sprawdzić w telefonie poprzez wybranie na klawiaturze *#06#. Do każdego numeru IMEI przyporządkowany jest jeden kod. Czas oczekiwania na kod: od 3 do 7 dni (roboczych). UWAGA! Zanim złożysz zamówienie sprawdź stan licznika w telefonie.

Usługa dotyczy sieci: Vodafone Wielka Brytania

Jest to usługa pozwalająca na zdjęcie simlocka z telefonów NOKIA z sieci Orange Wielka Brytania (UK) poprzez kod. Nie dotyczy LUMI ! Kod podawany jest na podstawie numeru IMEI oraz operatora jaki sprzedał telefon. Numer IMEI można sprawdzić w telefonie poprzez wybranie na klawiaturze *#06#. Do każdego numeru IMEI przyporządkowany jest jeden kod. Czas oczekiwania na kod: 2 - 7 dni (zazwyczaj 2).

Darmowy kalkulator online DCT2 DCT3 DCT4 (wybrane)

Jest to usługa pozwalająca na zdjęcie simlocka z telefonów NOKIA poprzez kod. Kod podawany jest na podstawie numeru IMEI. Numer IMEI można sprawdzić w telefonie poprzez wybranie na klawiaturze *#06#. Do każdego numeru IMEI przyporządkowany jest jeden kod. Czas oczekiwania na kod: od 1 do 7 dni roboczych (zazwyczaj 1-2 dni).

Usługa dotyczy modeli Nokia (oprócz modeli Lumia) z wszystkich sieci z Irlandii

 

Simlock Nokia BF - Każda sieć to usługa polegająca na odblokowaniu telefonów Nokia za pomocą kodu, bez względu na sieć z jakiej pochodzi telefon. Kod generowany jest na podstawie pliku LOG, który samodzielnie odczytasz z telefonu przy użyciu zwykłego kabla USB. Po opłaceniu zamówienia odczytaj z telefonu plik LOG i wyślij go na adres info@simlock.pl. Czas kalkulacji kodu to od 3h do 2 dni (przeważnie kilka godzin).
Tu dowiesz się jak odczytać plik LOG

Uwaga: Usługa tylko dla posiadaczy urządzeń serwisowych pozwalających na odczyt plików LOG. Jeśli nie posiadasz takiego urządzenia skorzystaj z opcji Simlock Nokia BF - Każda sieć

Unlock Nokia SL3 BF - Kalkulacja kodu
to usługa polegająca na udostępnieniu mocy obliczeniowej naszych komputerów do obliczenia kodu odblokowującego do telefonów Nokia SL3 na podstawie nadesłanego pliku log Genie Clip, Infinity BEST, ATF (Advance Turbo Flasher), MT-Box, Cyclone Box, Fenix key, Mx-Key. Czas kalkulacji kodu zależny jest od aktualnego obciążenia (aktualnie się na poziomie 1-24h zazwyczaj poniżej 8h). Konkretne informacje na temat czasu oczekiwania podajemy na GG.
Tu dowiesz się więcej...

Uwaga! Usługa tylko dla serwisów GSM posiadających jedno z w/w urządzeń. Na chwilę obecną nie ma możliwości zgrania loga z telefonu bez takiego urządzenia.
MX-Key: jeżeli czytasz logi tym boxem, odczytaj plik kilka razy, najlepiej różnymi wersjami i porównaj zawartość plików ! Zdarza się że mxkey źle odczytuje hash !Nie ponosimy odpowiedzialności za źle zgrane logi!