Kategoria: 9. Aktywacje / Kredyty

190,00 PLN

 

 

Aktywacja dla NsPro jest usługą pozwalającą na korzystanie z nowych aktualizacji wydawanych przez NSTeam dla NSPRO.

Aktywacja wymagana jest dla osób które posiadają Boxa dłużej niż 12 miesięcy (1 rok). DO aktywacji dostępu wymagane jest podanie Card ID (axalto e-gate).

 

 

 

 

 

Aktywacja LGTool i SGTool dla boxa SETool. Aktywacja umożliwia dalsze używanie obu aplikacji po 11.09.2012 12:00. Limity dla liczenia kodów pozostają bez mian (10 kredytów dziennie).

Aktywacja jest uruchamiana w przeciągu kilku / kilkunastu godzin od złożenia zamówienia i realizowana jest dla konkretnego numeru seryjnego boxa.

 

 

 

 

 

Aktywacja Z3X BOX LG umożliwia obsługę wielu modeli LG na boxie Z3X.

Dostępne funkcje to m.in.: unlock, naprawa imei, Odczyt FullFlash, CallDat, odczyt info telefonu, flashowanie Firmware, FullFlash, CallData.

 

 

 

 

 

Aktywacja Samsung PRO dla Z3X Samsung umożliwia korzystanie z najnowszych wersji Samsung Z3x PRO dodając tym samym obsługę najnowszych modeli Samsung (np. bezpośredni simlock w Galaxy S4, Note 3, G530h i wielu innych.)

Aktywacja Z3x PRO umożliwia bezpieczne odblokowanie, naprawę IMEI bez rootowania lub kasowania EFS, SN, Bluetooth, WiFi, Product Code w większości nowych modeli telefonów Samsung. Rozwiązanie to nie narusza danych kalibracji, co oznacza, że po odblokowaniu w telefonie nadal będzie działać 3G/LTE.

 

 

Kredyty LGTool/SGTool dla SeTool umożliwiają rozszerzenie możliwości aktywacji LGTool o odblokowywanie telefonów Online - czyli na podstawie IMEI takich marek jak HTC, LG, Motorola, Sony Ericsson oraz serwisowanie najnowszych modeli telefonów LG i HTC (Exclusive) wszystkim posiadaczom SeToola.

Dodatkowo możliwe jest nielimitowane serwisowanie takich telefonów jak: Alcatel, Huawei, ZTE, Blackberry, Doro, Micromax, Pantech, Avi - za wykonanie operacji na tych telefonach nie są pobierane kredyty.

 

309,00 PLN

 

 

Pakiet 50 sztuk kredytów pozwalających na odczyt kodów z telefonów Samsung.
Od 1.07.2017 do 31.07.2017 - odczyt 1 kodu pobiera 5 kredytów.
Od 31.07.2017 - odczyt 1 kodu pobierze już 10 kredytów.
 

 

 

 

 

Aktywacja do aplikacji służącej do zarządzania serwisem: Martech Service Manager. Aktywacja umożliwia używanie do 3 różnych serwisów przez 1 rok.

Po złożeniu zamówienia na podany adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny. Więcej o programie na stronie: http://www.servmg.com/features

 

 

 

 

359,00 PLN

 

 

Logi SETool 30 zawiera pakiet 30  potrzebnych do odblokowania/flashowania nowych wersji SE.

Do wszystkicj operacji musisz korzystać z kabla DCU-60 oraz posiadać SeTool Box.