Kategoria: Aktywacje

190,00 PLN

Aktywacja dla NsPro jest usługą pozwalającą na korzystanie z nowych aktualizacji wydawanych przez NSTeam dla NSPRO. Aktywacja wymagana jest dla osób które posiadają Boxa dłużej niż 12 miesięcy (1 rok). DO aktywacji dostępu wymagane jest podanie Card ID (axalto e-gate).

Aktywacja Z3X BOX LG umożliwia obsługę wielu modeli LG na boxie Z3X. Dostępne funkcje to m.in.: unlock, naprawa imei, Odczyt FullFlash, CallDat, odczyt info telefonu, flashowanie Firmware, FullFlash, CallData

Aktywacja Samsung PRO dla Z3X Samsung umożliwia korzystanie z najnowszych wersji Samsung Z3x PRO dodając tym samym obsługę najnowszych modeli Samsung (np. bezpośredni simlock w Galaxy S4, Note 3, G530h i wielu innych.) Aktywacja Z3x PRO umożliwia bezpieczne odblokowanie, naprawę IMEI bez rootowania lub kasowania EFS, SN, Bluetooth, WiFi, Product Code w większości nowych modeli telefonów Samsung. Rozwiązanie to nie narusza danych kalibracji, co oznacza, że po odblokowaniu w telefonie nadal będzie działać 3G/LTE.

Aktywacja LGTool i SGTool dla boxa SETool. Aktywacja umożliwia dalsze używanie obu aplikacji po 11.09.2012 12:00. Limity dla liczenia kodów pozostają bez mian (10 kredytów dziennie). Aktywacja jest uruchamiana w przeciągu kilkunastu minut od złożenia zamówienia i realizowana jest dla konkretnego numeru seryjnego boxa.

Aktywacja do aplikacji służącej do zarządzania serwisem: Martech Service Manager. Aktywacja umożliwia używanie do 3 różnych serwisów przez 1 rok. Po złożeniu zamówienia na podany adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny. Więcej o programie na stronie: http://www.servmg.com/features