199,00 PLN

Simlock iPhone "3" Hutchison Irlandia

Czas realizacji: od 24h do 7d (przeważnie 3d)

 

 

Jest to fabryczne, trwałe odblokowanie telefonów iPhone 2G / 3G / 3GS / 4 / 4S / 5 / 5s / 5c / 6 / 6+ / 6s / 6s+ pochodzących z sieci "3" Hutchison Irlandia.

Zdjęcie simlocka odbywa się na podstawie numeru IMEI.

 

 

 

 

Ważne. Przed złożeniem zamówienia koniecznie przeczytaj:

  • Zamów tą usługę tylko, jeśli Twój iPhone pochodzi z sieci "3" Hutchison Irlandia. Nie zwracamy kosztów w przypadku podania błędnej sieci. Jeśli nie jesteś pewien z jakiej sieci pochodzi Twój iPhone zamów sprawdzenie sieci tutaj - Sprawdzenie sieci.
  • WAŻNE: Telefony będące na czarnej liście (zgłoszone jako zagubione / skradzione) nie są obsługiwane! Nie robimy zwrotu kosztów w przypadku iPhona znajdującego się na czarnej liście. Sprawdź swój telefon przez złożeniem zamówienia (zamów usługę odblokowania jeśli w wyniku sprawdzania czarnej listy otrzymasz wynik CLEAN) tutaj - Sprawdzenie czarnej listy.
  • WAŻNE: Prosimy o nie składanie zamówienia w przypadku, gdy telefon ma włączoną usługę Find My iPhone a nie znacie państwo loginu i hasła. W takich przypadkach, pomimo zdjęcia simlocka telefon i tak poprosi o wpisanie loginu i hasła. Zwroty kosztów w takich wypadkach nie będą uwzględniane. Jeśli nie wiesz czy w Twoim telefonie jest włączona blokada aktywacji zamów sprawdzenie tutaj - Sprawdzenie Find my iPhone.
  • Numer seryjny IMEI sprawdzisz w telefonie poprzez wybranie na klawiaturze *#06#
  • Wszystkie pozostałe niezbędne informacje znajdziesz poniżej (pytania i odpowiedzi)

 

usługa chwilowo niedostępna


Brak komentarzy