Jak usunąć simlock z telefonu HTC S730 (HTC Wings)

Simlock HTC S730 (HTC Wings)

Odblokowanie telefonu HTC S730 (HTC Wings) przy pomocy naszych usług jest najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną oraz najwygodniejszą metodą zdjęcia simlocka z tego modelu. Zarówno odblokowanie przy pomocy kodu który generujemy na podstawie numeru seryjnego IMEI jak i przy pomocy oryginalnego kabla USB, nastąpi prosto i szybko. Na stronie simlock.pl znajdziesz absolutnie wszystko co jest Ci potrzebne do zdjęcia simlocka z HTC S730 (HTC Wings). Aby zdjąć simlocka w zasadzie musisz mieć tylko telefon z założoną blokadą, resztę załatwisz u nas. W celu zdjęcia simlocka z HTC S730 (HTC Wings) nie musisz ruszać się z domu, wszystko załatwimy zdalnie.

Jak wpisać kod w HTC S730 (HTC Wings)?

 1. Włącz telefon HTC S730 (HTC Wings) z kartą SIM która w nim nie działa (z innej sieci),
 2. Wprowadź kod który otrzymałeś od nas
 3. Zaakceptuj go, telefon HTC S730 (HTC Wings) jest już bez simlocka.

czytaj więcej

Czy zdjęcie simlocka z HTC S730 (HTC Wings) jest bezpieczne?

Oferowane w naszym serwisie usługi które pozwalają na odblokowanie HTC S730 (HTC Wings) są w 100% bezpieczne. Sposób w jaki ściągamy simlock z HTC S730 (HTC Wings) został przewidziany przez producenta i nie ma żadnego negatywnego wpływu na działanie telefonu/modemu.

Czy zdjęcie simlocka z HTC S730 (HTC Wings) spowoduje utratę gwarancji?

Zdjęcie simlocka z HTC S730 (HTC Wings) nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki zdejmujemy simlock z HTC S730 (HTC Wings) został przewidziany przez producenta i nie może to mieć wpływu na gwarancję. Wszystkie telefony/modemy fabrycznie są bez simlocków, blokada ta jest zakładana na potrzeby operatorów. Zdejmując simlock przywracasz stan pierwotny urządenia.

Po co ściągać simlock z HTC S730 (HTC Wings)s?

Po zdjęciu blokady simlock z HTC S730 (HTC Wings), telefon/modem ten będzie działał z każdą kartą sim. Przydatne to jest gdy, np. wyjeżdżasz za granicę i tam chcesz używać telefonu/modemu lub po prostu zmieniasz operatora. Często się zdarza też, że z jakiegoś powodu potrzebujesz do swojego telefonu/modemu włożyć kartę kogoś znajomego który korzysta z usług innego operatora. Gdy masz założoną blokadę sim-lock, nie jest to możliwe.

Czy można zdjąć simlock z HTC S730 (HTC Wings) za darmo?

W przypadku nowszych modeli takich jak HTC S730 (HTC Wings), zdjęcie simlocka za darmo jest możliwe zazwyczaj jakimiś "kombinowanymi" metodami np. poprzez wgrywanie jakiegoś pachowanego oprogramowania. Może to prowadzić do uszkodzenia telefonu/modemu oraz utraty gwarancji. W sieci jest też sporo "kalkulatorów" do simlocków, większość z nich jest do bardzo starych modeli lub po prostu nie działają. Przed użyciem ich należy pamiętać ze większość telefonów/modemów ma ograniczoną liczbę prób wpisania kodu. Po przekroczeniu takiej liczby odblokowanie może być znacznie droższe, może wymagać wizyty w serwisie lub może być całkowicie nie możliwe. Dlatego czasem lepiej zapłacić i mieć GWARANCJĘ, że z telefonem/modemem nic się nie stanie.

Jak długo będę czekał na realizację usługi dla telefonu HTC S730 (HTC Wings)?

Czas realizacji zamówionej usługi dla HTC S730 (HTC Wings) zależy od konkretnej usługi. Poniżej przy usługach podane są czasy ich realizacji.

Usługi dostępne dla telefonu HTC S730 (HTC Wings):

Jest to usługa odblokowanie kodem - dla telefonów HTC.
Czas realizacji zamówienia: od 10 minut do 24 godzin.

Komentarze klientów:

 • 2019-06-03 Laptop PL (ocena: Super (4)):
  Podany kod skutecznie odblokował blokadę SIM i telefon może działać w innej sieci. Dziękuję
 • 2019-04-21 ickx1 GB (ocena: Super (4)):
  100% pozytyw. Czas 25,5 godz, wszystko działa ok
 • 2019-02-24 krzysztof1977 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Polecam kilka Godzin i Gotowe
 • 2019-02-12 martin2279 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Wszystko działa bez zastrzeżeń, Dziękuję
 • 2019-02-03 kulczyk1983 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Dla mnie bomba, dostałem kod i po kłopocie. Polecam!!!
 • 2019-01-01 Zoltar PL (ocena: Super (4)):
  Bardzo szybko .Wszystko OK!
 • 2018-12-28 skor40 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Są jak błyskawica,Super Firma.3 moje zamówienie i zrealizowane.Polecam.
 • 2018-08-04 Edyta PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Super sprawa ! Zamówienie wysyłałam w nocy,a juz nad ranem miałam kod odblokowujący na koncie które tu załozyłam. Bałam się trochę,czy sama dam radę odblokować telefon,ale instrukcje są krok po kroku i jasno napisane,nawet kobieta da radę Będę każdemu was polecać!
 • 2018-06-20 Mariodecampes PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Nieufnie podchodzę do tego typu usług, ale muszę przyznać że zupełnie bezpodstawnie. Pieniądze wpłaciłem po 22-giej, a kod otrzymałem już o 9-tej rano, i najlepsze jest to że on DZIAŁA. Polceam !!!
 • 2018-05-26 kokica90 RS (ocena: Rewelacja (5)):
  Code working!! Thanks