Jak usunąć simlock z telefonu PANTECH C320

Simlock PANTECH C320

Odblokowanie telefonu PANTECH C320 przy pomocy naszych usług jest najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną oraz najwygodniejszą metodą zdjęcia simlocka z tego modelu. Zarówno odblokowanie przy pomocy kodu który generujemy na podstawie numeru seryjnego IMEI jak i przy pomocy oryginalnego kabla USB, nastąpi prosto i szybko. Na stronie simlock.pl znajdziesz absolutnie wszystko co jest Ci potrzebne do zdjęcia simlocka z PANTECH C320. Aby zdjąć simlocka w zasadzie musisz mieć tylko telefon z założoną blokadą, resztę załatwisz u nas. W celu zdjęcia simlocka z PANTECH C320 nie musisz ruszać się z domu, wszystko załatwimy zdalnie.

Jak wpisać kod w PANTECH C320?

 1. Włącz telefon PANTECH C320 z kartą SIM, którą telefon akceptuje,
 2. Następnie wprowadź: " *#865625# ",
 3. Pojawi się SIM Unlock Menu, wciśnij ok,
 4. Wprowadź kod unlock, który Ci wysłaliśmy,
 5. Wprowadź ponownie kod unlock,
 6. Telefon wyświetli wiadomość "Unlock Process Complete" - proces odblokowania zakończony.

Czy zdjęcie simlocka z PANTECH C320 jest bezpieczne?

Oferowane w naszym serwisie usługi które pozwalają na odblokowanie PANTECH C320 są w 100% bezpieczne. Sposób w jaki ściągamy simlock z PANTECH C320 został przewidziany przez producenta i nie ma żadnego negatywnego wpływu na działanie telefonu/modemu.

Czy zdjęcie simlocka z PANTECH C320 spowoduje utratę gwarancji?

Zdjęcie simlocka z PANTECH C320 nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki zdejmujemy simlock z PANTECH C320 został przewidziany przez producenta i nie może to mieć wpływu na gwarancję. Wszystkie telefony/modemy fabrycznie są bez simlocków, blokada ta jest zakładana na potrzeby operatorów. Zdejmując simlock przywracasz stan pierwotny urządenia.

Po co ściągać simlock z PANTECH C320s?

Po zdjęciu blokady simlock z PANTECH C320, telefon/modem ten będzie działał z każdą kartą sim. Przydatne to jest gdy, np. wyjeżdżasz za granicę i tam chcesz używać telefonu/modemu lub po prostu zmieniasz operatora. Często się zdarza też, że z jakiegoś powodu potrzebujesz do swojego telefonu/modemu włożyć kartę kogoś znajomego który korzysta z usług innego operatora. Gdy masz założoną blokadę sim-lock, nie jest to możliwe.

Czy można zdjąć simlock z PANTECH C320 za darmo?

W przypadku nowszych modeli takich jak PANTECH C320, zdjęcie simlocka za darmo jest możliwe zazwyczaj jakimiś "kombinowanymi" metodami np. poprzez wgrywanie jakiegoś pachowanego oprogramowania. Może to prowadzić do uszkodzenia telefonu/modemu oraz utraty gwarancji. W sieci jest też sporo "kalkulatorów" do simlocków, większość z nich jest do bardzo starych modeli lub po prostu nie działają. Przed użyciem ich należy pamiętać ze większość telefonów/modemów ma ograniczoną liczbę prób wpisania kodu. Po przekroczeniu takiej liczby odblokowanie może być znacznie droższe, może wymagać wizyty w serwisie lub może być całkowicie nie możliwe. Dlatego czasem lepiej zapłacić i mieć GWARANCJĘ, że z telefonem/modemem nic się nie stanie.

Jak długo będę czekał na realizację usługi dla telefonu PANTECH C320?

Czas realizacji zamówionej usługi dla PANTECH C320 zależy od konkretnej usługi. Poniżej przy usługach podane są czasy ich realizacji.

Usługi dostępne dla telefonu PANTECH C320:

Jest to usługa odblokowanie kodem - dla telefonów Pantech.
Czas realizacji zamówienia: od 10 minut do 24 godzin.

Komentarze klientów:

 • 2014-01-13 lpinero PR (ocena: Rewelacja (5)):
  Good Service. The unlock code function very well and I have a new cell phone
 • 2011-02-17 slawekgosk PL (ocena: Rewelacja (5)):
  super