Jak usunąć simlock z telefonu PANTECH C520 Breeze

Simlock PANTECH C520 Breeze

Odblokowanie telefonu PANTECH C520 Breeze przy pomocy naszych usług jest najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną oraz najwygodniejszą metodą zdjęcia simlocka z tego modelu. Zarówno odblokowanie przy pomocy kodu który generujemy na podstawie numeru seryjnego IMEI jak i przy pomocy oryginalnego kabla USB, nastąpi prosto i szybko. Na stronie simlock.pl znajdziesz absolutnie wszystko co jest Ci potrzebne do zdjęcia simlocka z PANTECH C520 Breeze. Aby zdjąć simlocka w zasadzie musisz mieć tylko telefon z założoną blokadą, resztę załatwisz u nas. W celu zdjęcia simlocka z PANTECH C520 Breeze nie musisz ruszać się z domu, wszystko załatwimy zdalnie.

Jak wpisać kod w PANTECH C520 Breeze?

 1. Włącz telefon PANTECH C520 Breeze z kartą SIM, którą telefon akceptuje,
 2. Następnie wprowadź: " *#865625# ",
 3. Pojawi się SIM Unlock Menu, wciśnij ok,
 4. Wprowadź kod unlock, który Ci wysłaliśmy,
 5. Wprowadź ponownie kod unlock,
 6. Telefon wyświetli wiadomość "Unlock Process Complete" - proces odblokowania zakończony.

Czy zdjęcie simlocka z PANTECH C520 Breeze jest bezpieczne?

Oferowane w naszym serwisie usługi które pozwalają na odblokowanie PANTECH C520 Breeze są w 100% bezpieczne. Sposób w jaki ściągamy simlock z PANTECH C520 Breeze został przewidziany przez producenta i nie ma żadnego negatywnego wpływu na działanie telefonu/modemu.

Czy zdjęcie simlocka z PANTECH C520 Breeze spowoduje utratę gwarancji?

Zdjęcie simlocka z PANTECH C520 Breeze nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki zdejmujemy simlock z PANTECH C520 Breeze został przewidziany przez producenta i nie może to mieć wpływu na gwarancję. Wszystkie telefony/modemy fabrycznie są bez simlocków, blokada ta jest zakładana na potrzeby operatorów. Zdejmując simlock przywracasz stan pierwotny urządenia.

Po co ściągać simlock z PANTECH C520 Breezes?

Po zdjęciu blokady simlock z PANTECH C520 Breeze, telefon/modem ten będzie działał z każdą kartą sim. Przydatne to jest gdy, np. wyjeżdżasz za granicę i tam chcesz używać telefonu/modemu lub po prostu zmieniasz operatora. Często się zdarza też, że z jakiegoś powodu potrzebujesz do swojego telefonu/modemu włożyć kartę kogoś znajomego który korzysta z usług innego operatora. Gdy masz założoną blokadę sim-lock, nie jest to możliwe.

Czy można zdjąć simlock z PANTECH C520 Breeze za darmo?

W przypadku nowszych modeli takich jak PANTECH C520 Breeze, zdjęcie simlocka za darmo jest możliwe zazwyczaj jakimiś "kombinowanymi" metodami np. poprzez wgrywanie jakiegoś pachowanego oprogramowania. Może to prowadzić do uszkodzenia telefonu/modemu oraz utraty gwarancji. W sieci jest też sporo "kalkulatorów" do simlocków, większość z nich jest do bardzo starych modeli lub po prostu nie działają. Przed użyciem ich należy pamiętać ze większość telefonów/modemów ma ograniczoną liczbę prób wpisania kodu. Po przekroczeniu takiej liczby odblokowanie może być znacznie droższe, może wymagać wizyty w serwisie lub może być całkowicie nie możliwe. Dlatego czasem lepiej zapłacić i mieć GWARANCJĘ, że z telefonem/modemem nic się nie stanie.

Jak długo będę czekał na realizację usługi dla telefonu PANTECH C520 Breeze?

Czas realizacji zamówionej usługi dla PANTECH C520 Breeze zależy od konkretnej usługi. Poniżej przy usługach podane są czasy ich realizacji.

Usługi dostępne dla telefonu PANTECH C520 Breeze:

Jest to usługa odblokowanie kodem - dla telefonów Pantech.
Czas realizacji zamówienia: od 10 minut do 24 godzin.

Komentarze klientów:

 • 2014-01-13 lpinero PR (ocena: Rewelacja (5)):
  Good Service. The unlock code function very well and I have a new cell phone
 • 2011-02-17 slawekgosk PL (ocena: Rewelacja (5)):
  super