Jak usunąć simlock z telefonu PANTECH Duo

Simlock PANTECH Duo

Odblokowanie telefonu PANTECH Duo przy pomocy naszych usług jest najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną oraz najwygodniejszą metodą zdjęcia simlocka z tego modelu. Zarówno odblokowanie przy pomocy kodu który generujemy na podstawie numeru seryjnego IMEI jak i przy pomocy oryginalnego kabla USB, nastąpi prosto i szybko. Na stronie simlock.pl znajdziesz absolutnie wszystko co jest Ci potrzebne do zdjęcia simlocka z PANTECH Duo. Aby zdjąć simlocka w zasadzie musisz mieć tylko telefon z założoną blokadą, resztę załatwisz u nas. W celu zdjęcia simlocka z PANTECH Duo nie musisz ruszać się z domu, wszystko załatwimy zdalnie.

Jak wpisać kod w PANTECH Duo?

 1. Włącz telefon PANTECH Duo z kartą SIM, którą telefon akceptuje,
 2. Następnie wprowadź: " *#865625# ",
 3. Pojawi się SIM Unlock Menu, wciśnij ok,
 4. Wprowadź kod unlock, który Ci wysłaliśmy,
 5. Wprowadź ponownie kod unlock,
 6. Telefon wyświetli wiadomość "Unlock Process Complete" - proces odblokowania zakończony.

Czy zdjęcie simlocka z PANTECH Duo jest bezpieczne?

Oferowane w naszym serwisie usługi które pozwalają na odblokowanie PANTECH Duo są w 100% bezpieczne. Sposób w jaki ściągamy simlock z PANTECH Duo został przewidziany przez producenta i nie ma żadnego negatywnego wpływu na działanie telefonu/modemu.

Czy zdjęcie simlocka z PANTECH Duo spowoduje utratę gwarancji?

Zdjęcie simlocka z PANTECH Duo nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki zdejmujemy simlock z PANTECH Duo został przewidziany przez producenta i nie może to mieć wpływu na gwarancję. Wszystkie telefony/modemy fabrycznie są bez simlocków, blokada ta jest zakładana na potrzeby operatorów. Zdejmując simlock przywracasz stan pierwotny urządenia.

Po co ściągać simlock z PANTECH Duos?

Po zdjęciu blokady simlock z PANTECH Duo, telefon/modem ten będzie działał z każdą kartą sim. Przydatne to jest gdy, np. wyjeżdżasz za granicę i tam chcesz używać telefonu/modemu lub po prostu zmieniasz operatora. Często się zdarza też, że z jakiegoś powodu potrzebujesz do swojego telefonu/modemu włożyć kartę kogoś znajomego który korzysta z usług innego operatora. Gdy masz założoną blokadę sim-lock, nie jest to możliwe.

Czy można zdjąć simlock z PANTECH Duo za darmo?

W przypadku nowszych modeli takich jak PANTECH Duo, zdjęcie simlocka za darmo jest możliwe zazwyczaj jakimiś "kombinowanymi" metodami np. poprzez wgrywanie jakiegoś pachowanego oprogramowania. Może to prowadzić do uszkodzenia telefonu/modemu oraz utraty gwarancji. W sieci jest też sporo "kalkulatorów" do simlocków, większość z nich jest do bardzo starych modeli lub po prostu nie działają. Przed użyciem ich należy pamiętać ze większość telefonów/modemów ma ograniczoną liczbę prób wpisania kodu. Po przekroczeniu takiej liczby odblokowanie może być znacznie droższe, może wymagać wizyty w serwisie lub może być całkowicie nie możliwe. Dlatego czasem lepiej zapłacić i mieć GWARANCJĘ, że z telefonem/modemem nic się nie stanie.

Jak długo będę czekał na realizację usługi dla telefonu PANTECH Duo?

Czas realizacji zamówionej usługi dla PANTECH Duo zależy od konkretnej usługi. Poniżej przy usługach podane są czasy ich realizacji.

Usługi dostępne dla telefonu PANTECH Duo:

Jest to usługa odblokowanie kodem - dla telefonów Pantech.
Czas realizacji zamówienia: od 10 minut do 24 godzin.

Komentarze klientów:

 • 2014-01-13 lpinero PR (ocena: Rewelacja (5)):
  Good Service. The unlock code function very well and I have a new cell phone
 • 2011-02-17 slawekgosk PL (ocena: Rewelacja (5)):
  super