Jak usunąć simlock z telefonu PANTECH PG-1400

Simlock PANTECH PG-1400

Odblokowanie telefonu PANTECH PG-1400 przy pomocy naszych usług jest najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną oraz najwygodniejszą metodą zdjęcia simlocka z tego modelu. Zarówno odblokowanie przy pomocy kodu który generujemy na podstawie numeru seryjnego IMEI jak i przy pomocy oryginalnego kabla USB, nastąpi prosto i szybko. Na stronie simlock.pl znajdziesz absolutnie wszystko co jest Ci potrzebne do zdjęcia simlocka z PANTECH PG-1400. Aby zdjąć simlocka w zasadzie musisz mieć tylko telefon z założoną blokadą, resztę załatwisz u nas. W celu zdjęcia simlocka z PANTECH PG-1400 nie musisz ruszać się z domu, wszystko załatwimy zdalnie.

Jak wpisać kod w PANTECH PG-1400?

 1. Włącz telefon PANTECH PG-1400 z kartą SIM, którą telefon akceptuje,
 2. Następnie wprowadź: " *#865625# ",
 3. Pojawi się SIM Unlock Menu, wciśnij ok,
 4. Wprowadź kod unlock, który Ci wysłaliśmy,
 5. Wprowadź ponownie kod unlock,
 6. Telefon wyświetli wiadomość "Unlock Process Complete" - proces odblokowania zakończony.

Czy zdjęcie simlocka z PANTECH PG-1400 jest bezpieczne?

Oferowane w naszym serwisie usługi które pozwalają na odblokowanie PANTECH PG-1400 są w 100% bezpieczne. Sposób w jaki ściągamy simlock z PANTECH PG-1400 został przewidziany przez producenta i nie ma żadnego negatywnego wpływu na działanie telefonu/modemu.

Czy zdjęcie simlocka z PANTECH PG-1400 spowoduje utratę gwarancji?

Zdjęcie simlocka z PANTECH PG-1400 nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki zdejmujemy simlock z PANTECH PG-1400 został przewidziany przez producenta i nie może to mieć wpływu na gwarancję. Wszystkie telefony/modemy fabrycznie są bez simlocków, blokada ta jest zakładana na potrzeby operatorów. Zdejmując simlock przywracasz stan pierwotny urządenia.

Po co ściągać simlock z PANTECH PG-1400s?

Po zdjęciu blokady simlock z PANTECH PG-1400, telefon/modem ten będzie działał z każdą kartą sim. Przydatne to jest gdy, np. wyjeżdżasz za granicę i tam chcesz używać telefonu/modemu lub po prostu zmieniasz operatora. Często się zdarza też, że z jakiegoś powodu potrzebujesz do swojego telefonu/modemu włożyć kartę kogoś znajomego który korzysta z usług innego operatora. Gdy masz założoną blokadę sim-lock, nie jest to możliwe.

Czy można zdjąć simlock z PANTECH PG-1400 za darmo?

W przypadku nowszych modeli takich jak PANTECH PG-1400, zdjęcie simlocka za darmo jest możliwe zazwyczaj jakimiś "kombinowanymi" metodami np. poprzez wgrywanie jakiegoś pachowanego oprogramowania. Może to prowadzić do uszkodzenia telefonu/modemu oraz utraty gwarancji. W sieci jest też sporo "kalkulatorów" do simlocków, większość z nich jest do bardzo starych modeli lub po prostu nie działają. Przed użyciem ich należy pamiętać ze większość telefonów/modemów ma ograniczoną liczbę prób wpisania kodu. Po przekroczeniu takiej liczby odblokowanie może być znacznie droższe, może wymagać wizyty w serwisie lub może być całkowicie nie możliwe. Dlatego czasem lepiej zapłacić i mieć GWARANCJĘ, że z telefonem/modemem nic się nie stanie.

Jak długo będę czekał na realizację usługi dla telefonu PANTECH PG-1400?

Czas realizacji zamówionej usługi dla PANTECH PG-1400 zależy od konkretnej usługi. Poniżej przy usługach podane są czasy ich realizacji.

Usługi dostępne dla telefonu PANTECH PG-1400:

Jest to usługa odblokowanie kodem - dla telefonów Pantech.
Czas realizacji zamówienia: od 10 minut do 24 godzin.

Komentarze klientów:

 • 2014-01-13 lpinero PR (ocena: Rewelacja (5)):
  Good Service. The unlock code function very well and I have a new cell phone
 • 2011-02-17 slawekgosk PL (ocena: Rewelacja (5)):
  super