Jak usunąć simlock z telefonu SONY ERICSSON K800i

Simlock SONY ERICSSON K800i

Odblokowanie telefonu SONY ERICSSON K800i przy pomocy naszych usług jest najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną oraz najwygodniejszą metodą zdjęcia simlocka z tego modelu. Zarówno odblokowanie przy pomocy kodu który generujemy na podstawie numeru seryjnego IMEI jak i przy pomocy oryginalnego kabla USB, nastąpi prosto i szybko. Na stronie znajdziesz absolutnie wszystko co jest Ci potrzebne do zdjęcia simlocka z SONY ERICSSON K800i. Aby zdjąć simlocka w zasadzie musisz mieć tylko telefon z założoną blokadą, resztę załatwisz u nas. W celu zdjęcia simlocka z SONY ERICSSON K800i nie musisz ruszać się z domu, wszystko załatwimy zdalnie.

Jak wpisać kod w SONY ERICSSON K800i?

 1. Włącz telefon SONY ERICSSON K800i bez karty SIM,
 2. Wciśnij raz strzałke w lewo (lub joystickiem w lewo),
 3. Wciśnij 2 razy przycisk * ,
 4. Wcisnij raz strzlke w lewo (lub joystickiem w lewo),
 5. Pojawi sie wiadomość "Personalize with MNC2",
 6. Wprowadź kod unlock, który Ci wysłaliśmy,
 7. Zaakceptuj go.

Czy zdjęcie simlocka z SONY ERICSSON K800i jest bezpieczne?

Oferowane w naszym serwisie usługi które pozwalają na odblokowanie SONY ERICSSON K800i są w 100% bezpieczne. Sposób w jaki ściągamy simlock z SONY ERICSSON K800i został przewidziany przez producenta i nie ma żadnego negatywnego wpływu na działanie telefonu/modemu.

Czy zdjęcie simlocka z SONY ERICSSON K800i spowoduje utratę gwarancji?

Zdjęcie simlocka z SONY ERICSSON K800i nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki zdejmujemy simlock z SONY ERICSSON K800i został przewidziany przez producenta i nie może to mieć wpływu na gwarancję. Wszystkie telefony/modemy fabrycznie są bez simlocków, blokada ta jest zakładana na potrzeby operatorów. Zdejmując simlock przywracasz stan pierwotny urządenia.

Po co ściągać simlock z SONY ERICSSON K800i?

Po zdjęciu blokady simlock z SONY ERICSSON K800i, telefon/modem ten będzie działał z każdą kartą sim.Przydatne to jest gdy, np. wyjeżdżasz za granicę i tam chcesz używać telefonu/modemu lub po prostu zmieniasz operatora. Często się zdarza też, że z jakiegoś powodu potrzebujesz do swojego telefonu/modemu włożyć kartę kogoś znajomego który korzysta z usług innego operatora. Gdy masz założoną blokadę sim-lock, nie jest to możliwe.

Czy można zdjąć simlock z SONY ERICSSON K800i za darmo?

W przypadku nowszych modeli takich jak SONY ERICSSON K800i, zdjęcie simlocka za darmo jest możliwe zazwyczaj jakimiś "kombinowanymi" metodami np. poprzez wgrywanie jakiegoś pachowanego oprogramowania. Może to prowadzić do uszkodzenia telefonu/modemu oraz utraty gwarancji. W sieci jest też sporo "kalkulatorów" do simlocków, większość z nich jest do bardzo starych modeli lub po prostu nie działają. Przed użyciem ich należy pamiętać ze większość telefonów/modemów ma ograniczoną liczbę prób wpisania kodu. Po przekroczeniu takiej liczby odblokowanie może być znacznie droższe, może wymagać wizyty w serwisie lub może być całkowicie nie możliwe. Dlatego czasem lepiej zapłacić i mieć GWARANCJĘ, że z telefonem/modemem nic się nie stanie.

Jak długo będę czekał na realizację usługi dla telefonu SONY ERICSSON K800i?

Czas realizacji zamówionej usługi dla SONY ERICSSON K800i zależy od konkretnej usługi. Poniżej przy usługach podane są czasy ich realizacji.

Usługi dostępne dla telefonu SONY ERICSSON K800i:

Komentarze klientów:

 • 2016-10-21 os120 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Wszystko zajęło minute . Polecam !
 • 2016-10-20 czamar PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Szybko,bardzo szybko i działa!
 • 2016-10-17 fajna3298 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  normalnie jest lepiej niz rewelacja w mig udalo mi sie zdjac simloka
 • 2016-10-14 Xash PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Pierwszy raz robiłem coś takiego i szczerze mówiąc trochę się obawiałem czy kod w ogóle zadziała. Nie dość, że przyszedł w 15 sekund po wpłacie, to jeszcze wszystko elegancko poszło. Polecam.
 • 2016-10-08 KRZYSIEKOLECKO PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Wow 2 minuty i jest kod. Express!!
 • 2016-10-03 jakubvox PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Jestescie Wielcy!!!! dziekuje bardzo za kod telefon odblokowany
 • 2016-09-28 agaguc PL (ocena: Rewelacja (5)):
  polecam w kilka minut po zatwierdzonej transakcji dostałem kod do sony z 3 rewelacja .
 • 2016-09-22 Ronin PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Wszystko działa...Realizacja zamówienia super szybka...
 • 2016-09-21 lorakretaiw PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Kod działa jak należy, tel. odblokowany szybko i tanio, polecam.
 • 2016-09-13 jureka PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Szybko - sprawnie, zero problemów dziękuję