Jak usunąć simlock z telefonu SONY ERICSSON K810i

Simlock SONY ERICSSON K810i

Odblokowanie telefonu SONY ERICSSON K810i przy pomocy naszych usług jest najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną oraz najwygodniejszą metodą zdjęcia simlocka z tego modelu. Zarówno odblokowanie przy pomocy kodu który generujemy na podstawie numeru seryjnego IMEI jak i przy pomocy oryginalnego kabla USB, nastąpi prosto i szybko. Na stronie znajdziesz absolutnie wszystko co jest Ci potrzebne do zdjęcia simlocka z SONY ERICSSON K810i. Aby zdjąć simlocka w zasadzie musisz mieć tylko telefon z założoną blokadą, resztę załatwisz u nas. W celu zdjęcia simlocka z SONY ERICSSON K810i nie musisz ruszać się z domu, wszystko załatwimy zdalnie.

Jak wpisać kod w SONY ERICSSON K810i?

 1. Włącz telefon SONY ERICSSON K810i bez karty SIM,
 2. Wciśnij raz strzałke w lewo (lub joystickiem w lewo),
 3. Wciśnij 2 razy przycisk * ,
 4. Wcisnij raz strzlke w lewo (lub joystickiem w lewo),
 5. Pojawi sie wiadomość "Personalize with MNC2",
 6. Wprowadź kod unlock, który Ci wysłaliśmy,
 7. Zaakceptuj go.

Czy zdjęcie simlocka z SONY ERICSSON K810i jest bezpieczne?

Oferowane w naszym serwisie usługi które pozwalają na odblokowanie SONY ERICSSON K810i są w 100% bezpieczne. Sposób w jaki ściągamy simlock z SONY ERICSSON K810i został przewidziany przez producenta i nie ma żadnego negatywnego wpływu na działanie telefonu/modemu.

Czy zdjęcie simlocka z SONY ERICSSON K810i spowoduje utratę gwarancji?

Zdjęcie simlocka z SONY ERICSSON K810i nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki zdejmujemy simlock z SONY ERICSSON K810i został przewidziany przez producenta i nie może to mieć wpływu na gwarancję. Wszystkie telefony/modemy fabrycznie są bez simlocków, blokada ta jest zakładana na potrzeby operatorów. Zdejmując simlock przywracasz stan pierwotny urządenia.

Po co ściągać simlock z SONY ERICSSON K810i?

Po zdjęciu blokady simlock z SONY ERICSSON K810i, telefon/modem ten będzie działał z każdą kartą sim.Przydatne to jest gdy, np. wyjeżdżasz za granicę i tam chcesz używać telefonu/modemu lub po prostu zmieniasz operatora. Często się zdarza też, że z jakiegoś powodu potrzebujesz do swojego telefonu/modemu włożyć kartę kogoś znajomego który korzysta z usług innego operatora. Gdy masz założoną blokadę sim-lock, nie jest to możliwe.

Czy można zdjąć simlock z SONY ERICSSON K810i za darmo?

W przypadku nowszych modeli takich jak SONY ERICSSON K810i, zdjęcie simlocka za darmo jest możliwe zazwyczaj jakimiś "kombinowanymi" metodami np. poprzez wgrywanie jakiegoś pachowanego oprogramowania. Może to prowadzić do uszkodzenia telefonu/modemu oraz utraty gwarancji. W sieci jest też sporo "kalkulatorów" do simlocków, większość z nich jest do bardzo starych modeli lub po prostu nie działają. Przed użyciem ich należy pamiętać ze większość telefonów/modemów ma ograniczoną liczbę prób wpisania kodu. Po przekroczeniu takiej liczby odblokowanie może być znacznie droższe, może wymagać wizyty w serwisie lub może być całkowicie nie możliwe. Dlatego czasem lepiej zapłacić i mieć GWARANCJĘ, że z telefonem/modemem nic się nie stanie.

Jak długo będę czekał na realizację usługi dla telefonu SONY ERICSSON K810i?

Czas realizacji zamówionej usługi dla SONY ERICSSON K810i zależy od konkretnej usługi. Poniżej przy usługach podane są czasy ich realizacji.

Usługi dostępne dla telefonu SONY ERICSSON K810i:

Komentarze klientów:

 • 2015-05-04 GieBek PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Wszystko zajęło może 3 min. Polecam!!!!
 • 2015-05-03 eduardo1959 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Super, w minute kod i telefon odblokowany.
 • 2015-04-28 betina27 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Szybciutko i sprawnie porostu super:)
 • 2015-04-26 lemon41 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Jest tanio w porównaniu z zakładami usługowymi we wrocławiu zajmującymi się zdejmowaniem simlocka u samego operatora sieci zdjecie blokady to 70 zł to dużo.U was czas operacji na moim telefonie to 2 min. ponieważ tyle trwało wpisywanie prze zemnie koniecznych danych . dokonanie przelewu .Wszystko działa rewelka moje gratulacje
 • 2015-04-25 punktgsm PL (ocena: Rewelacja (5)):
  WSZYSTKO ZAŁATWIONE W 3 MINUTY, SUPER !!!
 • 2015-04-19 j3ndr3k PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Miałem wątpliwości czy to zadziała ale simlock zdjąłem w kilkanaście minut razem z odczytaniem IMEI oraz płatnością online. Polecam
 • 2015-04-19 sekowski PL (ocena: Rewelacja (5)):
  szybko . telefon został odblokowany
 • 2015-04-17 olszewek PL (ocena: Rewelacja (5)):
  wszystko ok po raz kolejny
 • 2015-03-27 janter PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Pewna usługa i ekspresowa. Czekałem dokładnie 1 minutę. Polecam
 • 2015-03-27 m3tz PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Perfecto! ;>