Jak usunąć simlock z telefonu SONY ERICSSON Vivaz U5i

Simlock SONY ERICSSON Vivaz U5i

Odblokowanie telefonu SONY ERICSSON Vivaz U5i przy pomocy naszych usług jest najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną oraz najwygodniejszą metodą zdjęcia simlocka z tego modelu. Zarówno odblokowanie przy pomocy kodu który generujemy na podstawie numeru seryjnego IMEI jak i przy pomocy oryginalnego kabla USB, nastąpi prosto i szybko. Na stronie simlock.pl znajdziesz absolutnie wszystko co jest Ci potrzebne do zdjęcia simlocka z SONY ERICSSON Vivaz U5i. Aby zdjąć simlocka w zasadzie musisz mieć tylko telefon z założoną blokadą, resztę załatwisz u nas. W celu zdjęcia simlocka z SONY ERICSSON Vivaz U5i nie musisz ruszać się z domu, wszystko załatwimy zdalnie.

Jak wpisać kod w SONY ERICSSON Vivaz U5i?

 1. Włącz SONY ERICSSON Vivaz U5i bez karty SIM
 2. Wpisz wygenerowany kod serwisowy (kod w formacie #pw+111111111111111+1#)
 3. p - uzyskujemy wciskając 3 razy szybko * (gwiazdka)
 4. w - uzyskujemy wciskając 4 razy szybko * (gwiazdka)
 5. + - uzyskujemy wciskając 2 razy szybko * (gwiazdka)
 6. Po zaakceptowaniu kodu telefon sam się zresetuje.
 7. To wszystko.

 

Czy zdjęcie simlocka z SONY ERICSSON Vivaz U5i jest bezpieczne?

Oferowane w naszym serwisie usługi które pozwalają na odblokowanie SONY ERICSSON Vivaz U5i są w 100% bezpieczne. Sposób w jaki ściągamy simlock z SONY ERICSSON Vivaz U5i został przewidziany przez producenta i nie ma żadnego negatywnego wpływu na działanie telefonu/modemu.

Czy zdjęcie simlocka z SONY ERICSSON Vivaz U5i spowoduje utratę gwarancji?

Zdjęcie simlocka z SONY ERICSSON Vivaz U5i nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki zdejmujemy simlock z SONY ERICSSON Vivaz U5i został przewidziany przez producenta i nie może to mieć wpływu na gwarancję. Wszystkie telefony/modemy fabrycznie są bez simlocków, blokada ta jest zakładana na potrzeby operatorów. Zdejmując simlock przywracasz stan pierwotny urządenia.

Po co ściągać simlock z SONY ERICSSON Vivaz U5is?

Po zdjęciu blokady simlock z SONY ERICSSON Vivaz U5i, telefon/modem ten będzie działał z każdą kartą sim. Przydatne to jest gdy, np. wyjeżdżasz za granicę i tam chcesz używać telefonu/modemu lub po prostu zmieniasz operatora. Często się zdarza też, że z jakiegoś powodu potrzebujesz do swojego telefonu/modemu włożyć kartę kogoś znajomego który korzysta z usług innego operatora. Gdy masz założoną blokadę sim-lock, nie jest to możliwe.

Czy można zdjąć simlock z SONY ERICSSON Vivaz U5i za darmo?

W przypadku nowszych modeli takich jak SONY ERICSSON Vivaz U5i, zdjęcie simlocka za darmo jest możliwe zazwyczaj jakimiś "kombinowanymi" metodami np. poprzez wgrywanie jakiegoś pachowanego oprogramowania. Może to prowadzić do uszkodzenia telefonu/modemu oraz utraty gwarancji. W sieci jest też sporo "kalkulatorów" do simlocków, większość z nich jest do bardzo starych modeli lub po prostu nie działają. Przed użyciem ich należy pamiętać ze większość telefonów/modemów ma ograniczoną liczbę prób wpisania kodu. Po przekroczeniu takiej liczby odblokowanie może być znacznie droższe, może wymagać wizyty w serwisie lub może być całkowicie nie możliwe. Dlatego czasem lepiej zapłacić i mieć GWARANCJĘ, że z telefonem/modemem nic się nie stanie.

Jak długo będę czekał na realizację usługi dla telefonu SONY ERICSSON Vivaz U5i?

Czas realizacji zamówionej usługi dla SONY ERICSSON Vivaz U5i zależy od konkretnej usługi. Poniżej przy usługach podane są czasy ich realizacji.

Usługi dostępne dla telefonu SONY ERICSSON Vivaz U5i:

Jest to usługa odblokowanie kodem dla Sony / Sony Ericsson - obsługiwane są wszystkie sieci / kraje / kontynenty.
Czas realizacji zamówienia: 1-7 dni roboczych.

Jest to usługa odblokowania kodem - dla telefonów Sony i Sony Ericsson pochodzących z dowolnej sieci europejskiej.
Czas realizacji zamówienia: 1-7 dni roboczych.

Jest to usługa odblokowanie kodem - tylko dla telefonów pochodzących z Polski.
Czas realizacji zamówienia: 1-30 minut.

Komentarze klientów:

 • 2018-02-17 maltobiz PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Bardzo szybko, w przeciągu 5 min otrzymałem kod odblokowujący.
 • 2018-02-17 wiesiokolesio IE (ocena: Rewelacja (5)):
  Korzystam już któryś raz z kolei z usług i jestem zadowolony w 100%
 • 2018-02-15 slawekkacwin PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Dokonałem przelewu o 21:00 a pół godziny później otrzymałem kod. Miałem obawy i myślałem że to "ściema" ale wszystko poszło szybko i bez problemów. SZCZERZE POECAM!
 • 2018-02-12 MrBoombastic PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Płatność saldem Paypal, simlock Orange, zamiast 77zł u Orange i dylać do punktu, to tu 22zł i wszystko online. Wskazówki trochę nieprecyzyjne, ale udało się kombinacją w lewo menu menu w lewo, czy jakoś tak. Kod zadziałał bez zająknięcia. Sam doszedł po 2 minutach. Polecam!!!
 • 2018-02-10 tofol9 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  super jesteście super
 • 2018-02-04 ejka77 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Nie jestem szczególnie zainteresowana postępującą technologią, zatem moje umiejętności można zaliczyć do wystarczających czy minimalnych. Mimo to, poradziłam sobie bez problemu ze zdjęciem blokady simlock z telefonu. Opis na stronie jest czytelny, a cena rzeczywiście przystępna. POLECAM!!!
 • 2018-01-29 lasha15 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Rewelacja. Telefon odblokowany w mniej niż minutę.
 • 2018-01-29 lasha15 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  W mniej niż minutę. Dziękuję
 • 2018-01-24 Piotr2255 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Dziękuję za pomoc i usługę. Bardzo polecam
 • 2018-01-19 lukipredator PL (ocena: Rewelacja (5)):
  1 minuta