Jak usunąć simlock z telefonu SONY ERICSSON Vivaz U5i

Simlock SONY ERICSSON Vivaz U5i

Odblokowanie telefonu SONY ERICSSON Vivaz U5i przy pomocy naszych usług jest najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną oraz najwygodniejszą metodą zdjęcia simlocka z tego modelu. Zarówno odblokowanie przy pomocy kodu który generujemy na podstawie numeru seryjnego IMEI jak i przy pomocy oryginalnego kabla USB, nastąpi prosto i szybko. Na stronie znajdziesz absolutnie wszystko co jest Ci potrzebne do zdjęcia simlocka z SONY ERICSSON Vivaz U5i. Aby zdjąć simlocka w zasadzie musisz mieć tylko telefon z założoną blokadą, resztę załatwisz u nas. W celu zdjęcia simlocka z SONY ERICSSON Vivaz U5i nie musisz ruszać się z domu, wszystko załatwimy zdalnie.

Jak wpisać kod w SONY ERICSSON Vivaz U5i?

 1. Włącz SONY ERICSSON Vivaz U5i bez karty SIM
 2. Wpisz wygenerowany kod serwisowy (kod w formacie #pw+111111111111111+1#)
 3. p - uzyskujemy wciskając 3 razy szybko * (gwiazdka)
 4. w - uzyskujemy wciskając 4 razy szybko * (gwiazdka)
 5. + - uzyskujemy wciskając 2 razy szybko * (gwiazdka)
 6. Po zaakceptowaniu kodu telefon sam się zresetuje.
 7. To wszystko.

 

Czy zdjęcie simlocka z SONY ERICSSON Vivaz U5i jest bezpieczne?

Oferowane w naszym serwisie usługi które pozwalają na odblokowanie SONY ERICSSON Vivaz U5i są w 100% bezpieczne. Sposób w jaki ściągamy simlock z SONY ERICSSON Vivaz U5i został przewidziany przez producenta i nie ma żadnego negatywnego wpływu na działanie telefonu/modemu.

Czy zdjęcie simlocka z SONY ERICSSON Vivaz U5i spowoduje utratę gwarancji?

Zdjęcie simlocka z SONY ERICSSON Vivaz U5i nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki zdejmujemy simlock z SONY ERICSSON Vivaz U5i został przewidziany przez producenta i nie może to mieć wpływu na gwarancję. Wszystkie telefony/modemy fabrycznie są bez simlocków, blokada ta jest zakładana na potrzeby operatorów. Zdejmując simlock przywracasz stan pierwotny urządenia.

Po co ściągać simlock z SONY ERICSSON Vivaz U5i?

Po zdjęciu blokady simlock z SONY ERICSSON Vivaz U5i, telefon/modem ten będzie działał z każdą kartą sim.Przydatne to jest gdy, np. wyjeżdżasz za granicę i tam chcesz używać telefonu/modemu lub po prostu zmieniasz operatora. Często się zdarza też, że z jakiegoś powodu potrzebujesz do swojego telefonu/modemu włożyć kartę kogoś znajomego który korzysta z usług innego operatora. Gdy masz założoną blokadę sim-lock, nie jest to możliwe.

Czy można zdjąć simlock z SONY ERICSSON Vivaz U5i za darmo?

W przypadku nowszych modeli takich jak SONY ERICSSON Vivaz U5i, zdjęcie simlocka za darmo jest możliwe zazwyczaj jakimiś "kombinowanymi" metodami np. poprzez wgrywanie jakiegoś pachowanego oprogramowania. Może to prowadzić do uszkodzenia telefonu/modemu oraz utraty gwarancji. W sieci jest też sporo "kalkulatorów" do simlocków, większość z nich jest do bardzo starych modeli lub po prostu nie działają. Przed użyciem ich należy pamiętać ze większość telefonów/modemów ma ograniczoną liczbę prób wpisania kodu. Po przekroczeniu takiej liczby odblokowanie może być znacznie droższe, może wymagać wizyty w serwisie lub może być całkowicie nie możliwe. Dlatego czasem lepiej zapłacić i mieć GWARANCJĘ, że z telefonem/modemem nic się nie stanie.

Jak długo będę czekał na realizację usługi dla telefonu SONY ERICSSON Vivaz U5i?

Czas realizacji zamówionej usługi dla SONY ERICSSON Vivaz U5i zależy od konkretnej usługi. Poniżej przy usługach podane są czasy ich realizacji.

Usługi dostępne dla telefonu SONY ERICSSON Vivaz U5i:

Czas realizacji: od 3d do 14d (przeważnie 3d)
Czas realizacji: od 1m do 30m (przeważnie 1m)

Komentarze klientów:

 • 2016-02-05 ziajam PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Błyskawicznie i działa!
 • 2016-02-04 ponti1977 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  nie no pełny SZACUN wszystko trwało ponizej 5 minut POLECAM
 • 2016-01-19 marymali PL (ocena: Rewelacja (5)):
  szybko i bez problemów. POLECAM
 • 2016-01-16 gryzzly6 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Pierwszy raz zdejmowałem simlocka sam osobiście i strzał w dziesiątkę polecam działa na 100 % trwało to około 5 minut rewelacja i cena też dobra
 • 2015-12-25 kaniakoc PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Szybko i niezawodnie. Cała operacja zdjęcia simlocka trwała 5 minut. Polecam
 • 2015-12-13 anatolii PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Всё прошло как и написано быстро и качественно. код пришёл через 3 минуты и теперь телефон понимает все симки.
 • 2015-12-12 Martek27 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  rewelacja 1 minuta i gotowe :D
 • 2015-12-10 jacktrack PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Zrealizowane błyskawicznie panowie/panie szacun z mojej strony polecam wszystkim którzy mają problemy z niechciany sim lockiem.
 • 2015-11-29 alina1234 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Telefon SONY Xperia M dostałem w firmy www.get-money.pl. Wymienili telefony na nowsze i klika sztuk, które im zostały rozdali za darmo. Problemem był Simlock z Polska Orange bo ja mam kartę z T-Mobile‎. Pomógł mi kod z tego serwisu. Bardzo szybko, sprawnie. Wpisałem otrzymany kod i telefon został odblokowany! Super :)
 • 2015-11-18 brynol PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Wspaniale kilka minut oczekiwania i wszystko poszło sprawnie i bez przeszkód! :)