Jak usunąć simlock z telefonu SONY ERICSSON W300i

Simlock SONY ERICSSON W300i

Odblokowanie telefonu SONY ERICSSON W300i przy pomocy naszych usług jest najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną oraz najwygodniejszą metodą zdjęcia simlocka z tego modelu. Zarówno odblokowanie przy pomocy kodu który generujemy na podstawie numeru seryjnego IMEI jak i przy pomocy oryginalnego kabla USB, nastąpi prosto i szybko. Na stronie znajdziesz absolutnie wszystko co jest Ci potrzebne do zdjęcia simlocka z SONY ERICSSON W300i. Aby zdjąć simlocka w zasadzie musisz mieć tylko telefon z założoną blokadą, resztę załatwisz u nas. W celu zdjęcia simlocka z SONY ERICSSON W300i nie musisz ruszać się z domu, wszystko załatwimy zdalnie.

Jak wpisać kod w SONY ERICSSON W300i?

 1. Włącz telefon SONY ERICSSON W300i bez karty SIM,
 2. Wciśnij raz strzałke w lewo (lub joystickiem w lewo),
 3. Wciśnij 2 razy przycisk * ,
 4. Wcisnij raz strzlke w lewo (lub joystickiem w lewo),
 5. Pojawi sie wiadomość "Personalize with MNC2",
 6. Wprowadź kod unlock, który Ci wysłaliśmy,
 7. Zaakceptuj go.

Czy zdjęcie simlocka z SONY ERICSSON W300i jest bezpieczne?

Oferowane w naszym serwisie usługi które pozwalają na odblokowanie SONY ERICSSON W300i są w 100% bezpieczne. Sposób w jaki ściągamy simlock z SONY ERICSSON W300i został przewidziany przez producenta i nie ma żadnego negatywnego wpływu na działanie telefonu/modemu.

Czy zdjęcie simlocka z SONY ERICSSON W300i spowoduje utratę gwarancji?

Zdjęcie simlocka z SONY ERICSSON W300i nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki zdejmujemy simlock z SONY ERICSSON W300i został przewidziany przez producenta i nie może to mieć wpływu na gwarancję. Wszystkie telefony/modemy fabrycznie są bez simlocków, blokada ta jest zakładana na potrzeby operatorów. Zdejmując simlock przywracasz stan pierwotny urządenia.

Po co ściągać simlock z SONY ERICSSON W300i?

Po zdjęciu blokady simlock z SONY ERICSSON W300i, telefon/modem ten będzie działał z każdą kartą sim.Przydatne to jest gdy, np. wyjeżdżasz za granicę i tam chcesz używać telefonu/modemu lub po prostu zmieniasz operatora. Często się zdarza też, że z jakiegoś powodu potrzebujesz do swojego telefonu/modemu włożyć kartę kogoś znajomego który korzysta z usług innego operatora. Gdy masz założoną blokadę sim-lock, nie jest to możliwe.

Czy można zdjąć simlock z SONY ERICSSON W300i za darmo?

W przypadku nowszych modeli takich jak SONY ERICSSON W300i, zdjęcie simlocka za darmo jest możliwe zazwyczaj jakimiś "kombinowanymi" metodami np. poprzez wgrywanie jakiegoś pachowanego oprogramowania. Może to prowadzić do uszkodzenia telefonu/modemu oraz utraty gwarancji. W sieci jest też sporo "kalkulatorów" do simlocków, większość z nich jest do bardzo starych modeli lub po prostu nie działają. Przed użyciem ich należy pamiętać ze większość telefonów/modemów ma ograniczoną liczbę prób wpisania kodu. Po przekroczeniu takiej liczby odblokowanie może być znacznie droższe, może wymagać wizyty w serwisie lub może być całkowicie nie możliwe. Dlatego czasem lepiej zapłacić i mieć GWARANCJĘ, że z telefonem/modemem nic się nie stanie.

Jak długo będę czekał na realizację usługi dla telefonu SONY ERICSSON W300i?

Czas realizacji zamówionej usługi dla SONY ERICSSON W300i zależy od konkretnej usługi. Poniżej przy usługach podane są czasy ich realizacji.

Usługi dostępne dla telefonu SONY ERICSSON W300i:

Komentarze klientów:

 • 2016-08-14 jablonka304 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  operacja odbyła sie szybko numer odblokkujący telefon bez problemu zadziałał dziękuje i pozdrawiam
 • 2016-08-13 darkol PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Faktycznie bardzo szybko - 2 minuty, mimo że weekend. Polecam!
 • 2016-07-27 DonKoszal PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Wszystko bardzo szybko poszło. Podszedłem do zakupu ze sporym dystansem i byłem pewien reklamacji, ale się bardzo pozytywnie zaskoczyłem. Polecam
 • 2016-07-13 PatrykStrześniewski (ocena: Rewelacja (5)):
  Szybko i sprawnie. Polecam!
 • 2016-06-17 Jozia PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Wszystko przebiegło szybko i sprawnie 😉
 • 2016-06-14 ostry13 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Super. Wszędzie oferowali mi 50 lub 60zł za odblokowanie. Zaryzykowałem i powiem że nie żałuję. Bardzo szybko otrzymany kod, a to wszystko za 32zł. Wielki pozytyw. Pozdrawiam
 • 2016-06-13 dito1995 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Konto otrzymałem w kilka sekund, ściągnięcie simlocka, zmiana koloru certyfikatu itp to następne kilka sekund. Polecam!
 • 2016-05-27 VOytaZ PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Szybko i co najważniejsze, zadziałało... Szczerze polecam.
 • 2016-05-21 consumingme US (ocena: Rewelacja (5)):
  Nobody else could unlock my Xperia Z1s except you guys. Thank you.
 • 2016-05-17 zuk01 PL (ocena: Super (4)):
  szybko i tanio polecam