Jak usunąć simlock z telefonu T-MOBILE Pulse Mini

Simlock T-MOBILE Pulse Mini

Odblokowanie telefonu T-MOBILE Pulse Mini przy pomocy naszych usług jest najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną oraz najwygodniejszą metodą zdjęcia simlocka z tego modelu. Zarówno odblokowanie przy pomocy kodu który generujemy na podstawie numeru seryjnego IMEI jak i przy pomocy oryginalnego kabla USB, nastąpi prosto i szybko. Na stronie simlock.pl znajdziesz absolutnie wszystko co jest Ci potrzebne do zdjęcia simlocka z T-MOBILE Pulse Mini. Aby zdjąć simlocka w zasadzie musisz mieć tylko telefon z założoną blokadą, resztę załatwisz u nas. W celu zdjęcia simlocka z T-MOBILE Pulse Mini nie musisz ruszać się z domu, wszystko załatwimy zdalnie.

Czy zdjęcie simlocka z T-MOBILE Pulse Mini jest bezpieczne?

Oferowane w naszym serwisie usługi które pozwalają na odblokowanie T-MOBILE Pulse Mini są w 100% bezpieczne. Sposób w jaki ściągamy simlock z T-MOBILE Pulse Mini został przewidziany przez producenta i nie ma żadnego negatywnego wpływu na działanie telefonu/modemu.

Czy zdjęcie simlocka z T-MOBILE Pulse Mini spowoduje utratę gwarancji?

Zdjęcie simlocka z T-MOBILE Pulse Mini nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki zdejmujemy simlock z T-MOBILE Pulse Mini został przewidziany przez producenta i nie może to mieć wpływu na gwarancję. Wszystkie telefony/modemy fabrycznie są bez simlocków, blokada ta jest zakładana na potrzeby operatorów. Zdejmując simlock przywracasz stan pierwotny urządenia.

Po co ściągać simlock z T-MOBILE Pulse Minis?

Po zdjęciu blokady simlock z T-MOBILE Pulse Mini, telefon/modem ten będzie działał z każdą kartą sim. Przydatne to jest gdy, np. wyjeżdżasz za granicę i tam chcesz używać telefonu/modemu lub po prostu zmieniasz operatora. Często się zdarza też, że z jakiegoś powodu potrzebujesz do swojego telefonu/modemu włożyć kartę kogoś znajomego który korzysta z usług innego operatora. Gdy masz założoną blokadę sim-lock, nie jest to możliwe.

Czy można zdjąć simlock z T-MOBILE Pulse Mini za darmo?

W przypadku nowszych modeli takich jak T-MOBILE Pulse Mini, zdjęcie simlocka za darmo jest możliwe zazwyczaj jakimiś "kombinowanymi" metodami np. poprzez wgrywanie jakiegoś pachowanego oprogramowania. Może to prowadzić do uszkodzenia telefonu/modemu oraz utraty gwarancji. W sieci jest też sporo "kalkulatorów" do simlocków, większość z nich jest do bardzo starych modeli lub po prostu nie działają. Przed użyciem ich należy pamiętać ze większość telefonów/modemów ma ograniczoną liczbę prób wpisania kodu. Po przekroczeniu takiej liczby odblokowanie może być znacznie droższe, może wymagać wizyty w serwisie lub może być całkowicie nie możliwe. Dlatego czasem lepiej zapłacić i mieć GWARANCJĘ, że z telefonem/modemem nic się nie stanie.

Jak długo będę czekał na realizację usługi dla telefonu T-MOBILE Pulse Mini?

Czas realizacji zamówionej usługi dla T-MOBILE Pulse Mini zależy od konkretnej usługi. Poniżej przy usługach podane są czasy ich realizacji.

Usługi dostępne dla telefonu T-MOBILE Pulse Mini:

Jest to usługa odblokowanie kodem - dla telefonów Huawei.
Czas realizacji zamówienia: od 5 do 14 dni roboczych.

Jest to usługa odblokowania kodem - dla telefonów Huawei pochodzących z sieci Orange Polska.
Czas realizacji zamówienia: od 10 minut do 24 godzin.

Komentarze klientów:

 • 2020-02-04 Blizniaki8 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Rewelacja!!!Od momentu opłaty już po ok 5 minutach miałam kod do odblokowania,który zadziałał.Cena bardzo atrakcyjna .W punkcie za zdjęcie simlocka chcieli 3 x wiecej i na 2 dni u nich zostawić telefon.A tu proszę 39zł i tylko wpisać przesłany kod i wszystko działa!bez wychodzenia z domu .Polecam!!!
 • 2019-07-16 mezyk89 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Simlock odblokowany w dwa dni. Rewelacja
 • 2018-12-04 alexveroniquek AT (ocena: Rewelacja (5)):
  Super robota!!! Wszystkim polecam. Nie zajelo nawet 24h. Pozdrawiam :)
 • 2018-09-08 bogdan1976 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Jeden dzień i kod przyszedł,super sprawa polecam.
 • 2018-07-19 davvy PL (ocena: Rewelacja (5)):
  mega szybka realizacja, kody przyszły od razu po wpłacie i zadziałały bez problemu. polecam!
 • 2018-02-19 staszek1112 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Kod działa, polecam.
 • 2017-04-15 ostrowski PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Szybko i OK
 • 2017-03-23 Adalut PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Wow. Działa przy pierwszym kodzie.
 • 2017-01-30 orangegova PL (ocena: Super (4)):
  telefon został odblokowany
 • 2016-09-24 iceireland PL (ocena: Rewelacja (5)):
  tylko ten czas oczekiwania dlugi ale po za tym jak zwykle super usluga i bez problemowa. Polecam Kazdemu .