Jak usunąć simlock z telefonu VODAFONE 150

Simlock VODAFONE 150

Odblokowanie telefonu VODAFONE 150 przy pomocy naszych usług jest najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną oraz najwygodniejszą metodą zdjęcia simlocka z tego modelu. Zarówno odblokowanie przy pomocy kodu który generujemy na podstawie numeru seryjnego IMEI jak i przy pomocy oryginalnego kabla USB, nastąpi prosto i szybko. Na stronie simlock.pl znajdziesz absolutnie wszystko co jest Ci potrzebne do zdjęcia simlocka z VODAFONE 150. Aby zdjąć simlocka w zasadzie musisz mieć tylko telefon z założoną blokadą, resztę załatwisz u nas. W celu zdjęcia simlocka z VODAFONE 150 nie musisz ruszać się z domu, wszystko załatwimy zdalnie.

Czy zdjęcie simlocka z VODAFONE 150 jest bezpieczne?

Oferowane w naszym serwisie usługi które pozwalają na odblokowanie VODAFONE 150 są w 100% bezpieczne. Sposób w jaki ściągamy simlock z VODAFONE 150 został przewidziany przez producenta i nie ma żadnego negatywnego wpływu na działanie telefonu/modemu.

Czy zdjęcie simlocka z VODAFONE 150 spowoduje utratę gwarancji?

Zdjęcie simlocka z VODAFONE 150 nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki zdejmujemy simlock z VODAFONE 150 został przewidziany przez producenta i nie może to mieć wpływu na gwarancję. Wszystkie telefony/modemy fabrycznie są bez simlocków, blokada ta jest zakładana na potrzeby operatorów. Zdejmując simlock przywracasz stan pierwotny urządenia.

Po co ściągać simlock z VODAFONE 150s?

Po zdjęciu blokady simlock z VODAFONE 150, telefon/modem ten będzie działał z każdą kartą sim. Przydatne to jest gdy, np. wyjeżdżasz za granicę i tam chcesz używać telefonu/modemu lub po prostu zmieniasz operatora. Często się zdarza też, że z jakiegoś powodu potrzebujesz do swojego telefonu/modemu włożyć kartę kogoś znajomego który korzysta z usług innego operatora. Gdy masz założoną blokadę sim-lock, nie jest to możliwe.

Czy można zdjąć simlock z VODAFONE 150 za darmo?

W przypadku nowszych modeli takich jak VODAFONE 150, zdjęcie simlocka za darmo jest możliwe zazwyczaj jakimiś "kombinowanymi" metodami np. poprzez wgrywanie jakiegoś pachowanego oprogramowania. Może to prowadzić do uszkodzenia telefonu/modemu oraz utraty gwarancji. W sieci jest też sporo "kalkulatorów" do simlocków, większość z nich jest do bardzo starych modeli lub po prostu nie działają. Przed użyciem ich należy pamiętać ze większość telefonów/modemów ma ograniczoną liczbę prób wpisania kodu. Po przekroczeniu takiej liczby odblokowanie może być znacznie droższe, może wymagać wizyty w serwisie lub może być całkowicie nie możliwe. Dlatego czasem lepiej zapłacić i mieć GWARANCJĘ, że z telefonem/modemem nic się nie stanie.

Jak długo będę czekał na realizację usługi dla telefonu VODAFONE 150?

Czas realizacji zamówionej usługi dla VODAFONE 150 zależy od konkretnej usługi. Poniżej przy usługach podane są czasy ich realizacji.

Usługi dostępne dla telefonu VODAFONE 150:

Jest to usługa odblokowanie kodem - dla telefonów Alcatel.
Czas realizacji zamówienia: 1 godzina - 2 dni roboczych.

Komentarze klientów:

 • 2019-01-05 sted PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Nie sądziłem, że zdjęcie simlocka będzie tak proste,szybkie i skuteczne. Bez wychodzenia z domu i za połowę ceny z serwisu telefonów komórkowych. I ja , laik, zrobiłem to sam !
 • 2018-12-31 faywell PL (ocena: Rewelacja (5)):
  tablet odblokowany szybko,łatwo i tanio!
 • 2018-09-03 17121961 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  wszystko ok. po pierwszym wpisaniu kodu.
 • 2018-07-26 tomekbysz PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Pomoc, zaangażowanie, fachowość. Kod wpisany, zaakceptowany, telefon odblokowany. Dziękuję bardzo i polecam wszystkim.
 • 2018-07-12 zbys2210 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Jesteście wielcy :) Wszystko śmiga aż miło :)
 • 2018-05-27 Dmows MX (ocena: Rewelacja (5)):
  Nice
 • 2018-04-10 AgataK PL (ocena: Rewelacja (5)):
  POLECAM ! :)
 • 2018-03-30 kanik PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Zadziałało za pierwszym razem. polecam.
 • 2018-03-16 kanik PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Super. Działa!
 • 2018-03-14 1313szalkowska PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Jak zwykle wszystko poszło sprawnie jestem bardzo zadowolona 😀😀😀