Jak usunąć simlock z telefonu ZTE Kis 3 Max

Simlock ZTE Kis 3 Max

Odblokowanie telefonu ZTE Kis 3 Max przy pomocy naszych usług jest najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną oraz najwygodniejszą metodą zdjęcia simlocka z tego modelu. Zarówno odblokowanie przy pomocy kodu który generujemy na podstawie numeru seryjnego IMEI jak i przy pomocy oryginalnego kabla USB, nastąpi prosto i szybko. Na stronie simlock.pl znajdziesz absolutnie wszystko co jest Ci potrzebne do zdjęcia simlocka z ZTE Kis 3 Max. Aby zdjąć simlocka w zasadzie musisz mieć tylko telefon z założoną blokadą, resztę załatwisz u nas. W celu zdjęcia simlocka z ZTE Kis 3 Max nie musisz ruszać się z domu, wszystko załatwimy zdalnie.

Czy zdjęcie simlocka z ZTE Kis 3 Max jest bezpieczne?

Oferowane w naszym serwisie usługi które pozwalają na odblokowanie ZTE Kis 3 Max są w 100% bezpieczne. Sposób w jaki ściągamy simlock z ZTE Kis 3 Max został przewidziany przez producenta i nie ma żadnego negatywnego wpływu na działanie telefonu/modemu.

Czy zdjęcie simlocka z ZTE Kis 3 Max spowoduje utratę gwarancji?

Zdjęcie simlocka z ZTE Kis 3 Max nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki zdejmujemy simlock z ZTE Kis 3 Max został przewidziany przez producenta i nie może to mieć wpływu na gwarancję. Wszystkie telefony/modemy fabrycznie są bez simlocków, blokada ta jest zakładana na potrzeby operatorów. Zdejmując simlock przywracasz stan pierwotny urządenia.

Po co ściągać simlock z ZTE Kis 3 Maxs?

Po zdjęciu blokady simlock z ZTE Kis 3 Max, telefon/modem ten będzie działał z każdą kartą sim. Przydatne to jest gdy, np. wyjeżdżasz za granicę i tam chcesz używać telefonu/modemu lub po prostu zmieniasz operatora. Często się zdarza też, że z jakiegoś powodu potrzebujesz do swojego telefonu/modemu włożyć kartę kogoś znajomego który korzysta z usług innego operatora. Gdy masz założoną blokadę sim-lock, nie jest to możliwe.

Czy można zdjąć simlock z ZTE Kis 3 Max za darmo?

W przypadku nowszych modeli takich jak ZTE Kis 3 Max, zdjęcie simlocka za darmo jest możliwe zazwyczaj jakimiś "kombinowanymi" metodami np. poprzez wgrywanie jakiegoś pachowanego oprogramowania. Może to prowadzić do uszkodzenia telefonu/modemu oraz utraty gwarancji. W sieci jest też sporo "kalkulatorów" do simlocków, większość z nich jest do bardzo starych modeli lub po prostu nie działają. Przed użyciem ich należy pamiętać ze większość telefonów/modemów ma ograniczoną liczbę prób wpisania kodu. Po przekroczeniu takiej liczby odblokowanie może być znacznie droższe, może wymagać wizyty w serwisie lub może być całkowicie nie możliwe. Dlatego czasem lepiej zapłacić i mieć GWARANCJĘ, że z telefonem/modemem nic się nie stanie.

Jak długo będę czekał na realizację usługi dla telefonu ZTE Kis 3 Max?

Czas realizacji zamówionej usługi dla ZTE Kis 3 Max zależy od konkretnej usługi. Poniżej przy usługach podane są czasy ich realizacji.

Usługi dostępne dla telefonu ZTE Kis 3 Max:

Jest to usługa odblokowanie kodem - dla telefonów / modemów ZTE.
Czas realizacji zamówienia: od 1 do 3 dni roboczych.

Komentarze klientów:

 • 2017-12-31 winogron PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Jak zawsze, pierwsza klasa.
 • 2017-12-22 k4171o PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Super, szybko i solidnie !
 • 2017-12-07 slawek08071967 PL (ocena: Super (4)):
  Polecam, szybko, tanio, bez problemowo.
 • 2017-11-18 SweetDevils PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Uwolnilem swoj modem od blokady ! :) Profesjonalnie a co najlepsze szybka realizacja ! Pozdrawiam i dziekuje
 • 2017-11-06 vandziam PL (ocena: Rewelacja (5)):
  bez zastrzeżeń :-) dziękuję
 • 2017-09-05 rdziaduszek PL (ocena: Rewelacja (5)):
  błyskawica...
 • 2017-08-22 swwt PL (ocena: Super (4)):
  wszystko ok, podany kod odblokował modem, cała usługa trwała nieco ponad 4 godz - rewelacja - polecam
 • 2017-06-23 danko PL (ocena: Rewelacja (5)):
  super poszło szybko !!!
 • 2017-06-09 wigor PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Super szybko i skutecznie,naprawdę polecam!!!!
 • 2017-05-10 tynelittles AU (ocena: Rewelacja (5)):
  Fast Reliable service