Jak wpisać kod w APPLE iPhone 5

APPLE iPhone 5

Aby zdjąć simlock z iPhone 5 należy złożyć zlecenie na naszej stronie. Po otrzymaniu od nas informacji że usługa została wykonana należy podłączyć telefon APPLE iPhone 5 do Itunsa. W telefonie powinna znajdować się karta sim która do tej pory nie działała w tym iPhone 5. W programie po chwili pojawi się komunikat : "Odblokowanie telefonu iPhone zakończyło się powiedzeniem" lub "Your iphone was successfully unlocked". Po czym można używać w tym telefonie już dolnej karty SIM. Po każdej kolejnej aktualizacji firmware simlock będzie nadal zdjęty.

Jeżeli po podłączeniu iphona nie pojawi się żaden komunikat należy wykonać odtworzenie oprogramowania w iTunes z włożoną dowolną aktywną kartą SIM. Po chwili na ekranie iTunes pojawi się poniższy komunikat:

Simlock / Unlock iPhone

Zdarzają się przypadki że itunes nie poinformuje o zdjęciu simlocka komunikatem jak powyżej. Jeżeli jednak po włożeniu do telefonu karty sim która do tej pory nie działała a iTunes nie wyświetlił informacji "Włożona karta sim jest nie obsługiwana" to telefon jest już bez simlocka. W pewnych sytuacjach np. po jailbrake może się zdażyć że telefon nie ma zasięgu, należy wtedy wgrać najnowszy firmware.

Najprostszym sposobem na odtworzenie iPhone 5 jest wyłączenie go a następnie podłączenie kabla USB z wciśniętym przyciskiem HOME w iPhonie. iTunes wykryje że telefon działa w trybie awaryjnym, należy dokonać przywrócenia wraz z aktualizacją oprogramowania.


Odblokuj APPLE iPhone 5