Jak usunąć simlock z telefonu APPLE iPhone 4 CDMA

Simlock APPLE iPhone 4 CDMA

Odblokowanie telefonu APPLE iPhone 4 CDMA przy pomocy naszych usług jest najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną oraz najwygodniejszą metodą zdjęcia simlocka z tego modelu. Zarówno odblokowanie przy pomocy kodu który generujemy na podstawie numeru seryjnego IMEI jak i przy pomocy oryginalnego kabla USB, nastąpi prosto i szybko. Na stronie simlock.pl znajdziesz absolutnie wszystko co jest Ci potrzebne do zdjęcia simlocka z APPLE iPhone 4 CDMA. Aby zdjąć simlocka w zasadzie musisz mieć tylko telefon z założoną blokadą, resztę załatwisz u nas. W celu zdjęcia simlocka z APPLE iPhone 4 CDMA nie musisz ruszać się z domu, wszystko załatwimy zdalnie.

Jak wpisać kod w APPLE iPhone 4 CDMA?

Aby zdjąć simlock z iPhone 4 CDMA należy złożyć zlecenie na naszej stronie. Po otrzymaniu od nas informacji że usługa została wykonana należy podłączyć telefon APPLE iPhone 4 CDMA do Itunsa. W telefonie powinna znajdować się karta sim która do tej pory nie działała w tym iPhone 4 CDMA. W programie po chwili pojawi się komunikat : "Odblokowanie telefonu iPhone zakończyło się powiedzeniem" lub "Your iphone was successfully unlocked". Po czym można używać w tym telefonie już dolnej karty SIM. Po każdej kolejnej aktualizacji firmware simlock będzie nadal zdjęty.

czytaj więcej

Czy zdjęcie simlocka z APPLE iPhone 4 CDMA jest bezpieczne?

Oferowane w naszym serwisie usługi które pozwalają na odblokowanie APPLE iPhone 4 CDMA są w 100% bezpieczne. Sposób w jaki ściągamy simlock z APPLE iPhone 4 CDMA został przewidziany przez producenta i nie ma żadnego negatywnego wpływu na działanie telefonu/modemu.

Czy zdjęcie simlocka z APPLE iPhone 4 CDMA spowoduje utratę gwarancji?

Zdjęcie simlocka z APPLE iPhone 4 CDMA nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki zdejmujemy simlock z APPLE iPhone 4 CDMA został przewidziany przez producenta i nie może to mieć wpływu na gwarancję. Wszystkie telefony/modemy fabrycznie są bez simlocków, blokada ta jest zakładana na potrzeby operatorów. Zdejmując simlock przywracasz stan pierwotny urządenia.

Po co ściągać simlock z APPLE iPhone 4 CDMAs?

Po zdjęciu blokady simlock z APPLE iPhone 4 CDMA, telefon/modem ten będzie działał z każdą kartą sim. Przydatne to jest gdy, np. wyjeżdżasz za granicę i tam chcesz używać telefonu/modemu lub po prostu zmieniasz operatora. Często się zdarza też, że z jakiegoś powodu potrzebujesz do swojego telefonu/modemu włożyć kartę kogoś znajomego który korzysta z usług innego operatora. Gdy masz założoną blokadę sim-lock, nie jest to możliwe.

Czy można zdjąć simlock z APPLE iPhone 4 CDMA za darmo?

W przypadku nowszych modeli takich jak APPLE iPhone 4 CDMA, zdjęcie simlocka za darmo jest możliwe zazwyczaj jakimiś "kombinowanymi" metodami np. poprzez wgrywanie jakiegoś pachowanego oprogramowania. Może to prowadzić do uszkodzenia telefonu/modemu oraz utraty gwarancji. W sieci jest też sporo "kalkulatorów" do simlocków, większość z nich jest do bardzo starych modeli lub po prostu nie działają. Przed użyciem ich należy pamiętać ze większość telefonów/modemów ma ograniczoną liczbę prób wpisania kodu. Po przekroczeniu takiej liczby odblokowanie może być znacznie droższe, może wymagać wizyty w serwisie lub może być całkowicie nie możliwe. Dlatego czasem lepiej zapłacić i mieć GWARANCJĘ, że z telefonem/modemem nic się nie stanie.

Jak długo będę czekał na realizację usługi dla telefonu APPLE iPhone 4 CDMA?

Czas realizacji zamówionej usługi dla APPLE iPhone 4 CDMA zależy od konkretnej usługi. Poniżej przy usługach podane są czasy ich realizacji.

Usługi dostępne dla telefonu APPLE iPhone 4 CDMA:

Usługa sprawdza sieć / kraj pochodzenia oraz stan blokady simlock w iPhone. Nie jest to usługa odblokowania.
Czas realizacji zamówienia: 1-10 minut.

Komentarze klientów:

 • 2020-05-24 czak49 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  super szybko
 • 2020-04-30 LabelledEverything GB (ocena: Rewelacja (5)):
  Best Service Ever Would 100% Recommend And Use Again!
 • 2020-04-02 aws111 PK (ocena: Super (4)):
  very quiek service and exect information
 • 2019-08-23 Flasterfree DE (ocena: Super (4)):
  Thank you very much.Great Job
 • 2019-06-01 Jimmy5star US (ocena: Rewelacja (5)):
  Once again, You have made my day!I've used your service several times over the past ,what, 8 years? Always fast, always thorough! Thanks again!
 • 2019-05-20 teamharmeet US (ocena: Rewelacja (5)):
  Quick service
 • 2019-01-30 samama PL (ocena: Rewelacja (5)):
  2 minuty i juz miałam odpowiedz o sieci iphone 7
 • 2018-10-24 Waldemar PL (ocena: Super (4)):
  Szybka realizacja. Super.
 • 2018-09-19 luccas1989 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  30 minut. Polecam!
 • 2018-08-21 Artekw PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Szybko sprawnie i w normalnej cenie .Polecam!!!!