Jak usunąć simlock z telefonu APPLE iPhone 4 CDMA

Simlock APPLE iPhone 4 CDMA

Odblokowanie telefonu APPLE iPhone 4 CDMA przy pomocy naszych usług jest najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną oraz najwygodniejszą metodą zdjęcia simlocka z tego modelu. Zarówno odblokowanie przy pomocy kodu który generujemy na podstawie numeru seryjnego IMEI jak i przy pomocy oryginalnego kabla USB, nastąpi prosto i szybko. Na stronie simlock.pl znajdziesz absolutnie wszystko co jest Ci potrzebne do zdjęcia simlocka z APPLE iPhone 4 CDMA. Aby zdjąć simlocka w zasadzie musisz mieć tylko telefon z założoną blokadą, resztę załatwisz u nas. W celu zdjęcia simlocka z APPLE iPhone 4 CDMA nie musisz ruszać się z domu, wszystko załatwimy zdalnie.

Jak wpisać kod w APPLE iPhone 4 CDMA?

Aby zdjąć simlock z iPhone 4 CDMA należy złożyć zlecenie na naszej stronie. Po otrzymaniu od nas informacji że usługa została wykonana należy podłączyć telefon APPLE iPhone 4 CDMA do Itunsa. W telefonie powinna znajdować się karta sim która do tej pory nie działała w tym iPhone 4 CDMA. W programie po chwili pojawi się komunikat : "Odblokowanie telefonu iPhone zakończyło się powiedzeniem" lub "Your iphone was successfully unlocked". Po czym można używać w tym telefonie już dolnej karty SIM. Po każdej kolejnej aktualizacji firmware simlock będzie nadal zdjęty.

czytaj więcej

Czy zdjęcie simlocka z APPLE iPhone 4 CDMA jest bezpieczne?

Oferowane w naszym serwisie usługi które pozwalają na odblokowanie APPLE iPhone 4 CDMA są w 100% bezpieczne. Sposób w jaki ściągamy simlock z APPLE iPhone 4 CDMA został przewidziany przez producenta i nie ma żadnego negatywnego wpływu na działanie telefonu/modemu.

Czy zdjęcie simlocka z APPLE iPhone 4 CDMA spowoduje utratę gwarancji?

Zdjęcie simlocka z APPLE iPhone 4 CDMA nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki zdejmujemy simlock z APPLE iPhone 4 CDMA został przewidziany przez producenta i nie może to mieć wpływu na gwarancję. Wszystkie telefony/modemy fabrycznie są bez simlocków, blokada ta jest zakładana na potrzeby operatorów. Zdejmując simlock przywracasz stan pierwotny urządenia.

Po co ściągać simlock z APPLE iPhone 4 CDMAs?

Po zdjęciu blokady simlock z APPLE iPhone 4 CDMA, telefon/modem ten będzie działał z każdą kartą sim. Przydatne to jest gdy, np. wyjeżdżasz za granicę i tam chcesz używać telefonu/modemu lub po prostu zmieniasz operatora. Często się zdarza też, że z jakiegoś powodu potrzebujesz do swojego telefonu/modemu włożyć kartę kogoś znajomego który korzysta z usług innego operatora. Gdy masz założoną blokadę sim-lock, nie jest to możliwe.

Czy można zdjąć simlock z APPLE iPhone 4 CDMA za darmo?

W przypadku nowszych modeli takich jak APPLE iPhone 4 CDMA, zdjęcie simlocka za darmo jest możliwe zazwyczaj jakimiś "kombinowanymi" metodami np. poprzez wgrywanie jakiegoś pachowanego oprogramowania. Może to prowadzić do uszkodzenia telefonu/modemu oraz utraty gwarancji. W sieci jest też sporo "kalkulatorów" do simlocków, większość z nich jest do bardzo starych modeli lub po prostu nie działają. Przed użyciem ich należy pamiętać ze większość telefonów/modemów ma ograniczoną liczbę prób wpisania kodu. Po przekroczeniu takiej liczby odblokowanie może być znacznie droższe, może wymagać wizyty w serwisie lub może być całkowicie nie możliwe. Dlatego czasem lepiej zapłacić i mieć GWARANCJĘ, że z telefonem/modemem nic się nie stanie.

Jak długo będę czekał na realizację usługi dla telefonu APPLE iPhone 4 CDMA?

Czas realizacji zamówionej usługi dla APPLE iPhone 4 CDMA zależy od konkretnej usługi. Poniżej przy usługach podane są czasy ich realizacji.

Usługi dostępne dla telefonu APPLE iPhone 4 CDMA:

Usługa sprawdza sieć / kraj pochodzenia oraz stan blokady simlock w iPhone. Nie jest to usługa odblokowania.
Czas realizacji zamówienia: 1-72 godzin.

Usługa sprawdza sieć / kraj pochodzenia oraz stan blokady simlock w iPhone. Nie jest to usługa odblokowania.
Czas realizacji zamówienia: 10-60 minut.

Usługa sprawdza sieć / kraj pochodzenia oraz stan blokady simlock w iPhone. Nie jest to usługa odblokowania. Obsługiwane modele zaczynające się od "0".
Czas realizacji zamówienia: 1-72 godzin.

Komentarze klientów:

 • 2018-06-06 sbub PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Minęło mniej niż doba i 15 godzin, dla iPhone'a 4s podało nawet więcej szczegółów niż tylko kraj i sieć. Także datę pierwszej rejestracji i obecnie zainstalowaną wersję iOSa.
 • 2018-05-06 sKa PL (ocena: Rewelacja (5)):
  OK
 • 2017-10-28 CzarnyMax PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Bardzo szybko i sprawnie
 • 2017-10-17 nanatalia PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Bardzo szybko i skutecznie zdjęli simlock'a! strona www nie najpiękniejsza, ale za to praca świetna. Dzięki, pozdrawiam.
 • 2017-09-18 satyl PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Naprawdę jestem w szoku bardzo szybka realizacja zamówienia wszystkim gorąco polecam bez żadnej ściemy.
 • 2017-08-25 gspbarhoumi IT (ocena: Rewelacja (5)):
  ottimo servizio.onesti
 • 2017-08-22 gspbarhoumi IT (ocena: Super (4)):
  ottimo grazie
 • 2017-05-30 Gribo PL (ocena: Rewelacja (5)):
  WSZYSTKO SUPER, SZYBKO I SPRAWNIE, JESTEM BARDZO WAM WDZIĘCZNY ZA POMOC. POZDRAWIAM ALL SUPER, FAST AND EFFECTIVE, I AM VERY GRAMMAR FOR HELP. REGARDS
 • 2017-05-17 Janthony39 GB (ocena: Rewelacja (5)):
  Very quick response. Details beyond my knowledge but unlocked state easy to understand. Thanks.
 • 2017-04-13 polok321 GB (ocena: Rewelacja (5)):
  Szybko i dokladnie to o co chodzilo. Dzieki!