Jak usunąć simlock z telefonu APPLE iPhone

Simlock APPLE iPhone

Odblokowanie telefonu APPLE iPhone przy pomocy naszych usług jest najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną oraz najwygodniejszą metodą zdjęcia simlocka z tego modelu. Zarówno odblokowanie przy pomocy kodu który generujemy na podstawie numeru seryjnego IMEI jak i przy pomocy oryginalnego kabla USB, nastąpi prosto i szybko. Na stronie simlock.pl znajdziesz absolutnie wszystko co jest Ci potrzebne do zdjęcia simlocka z APPLE iPhone. Aby zdjąć simlocka w zasadzie musisz mieć tylko telefon z założoną blokadą, resztę załatwisz u nas. W celu zdjęcia simlocka z APPLE iPhone nie musisz ruszać się z domu, wszystko załatwimy zdalnie.

Jak wpisać kod w APPLE iPhone?

Aby zdjąć simlock z iPhone należy złożyć zlecenie na naszej stronie. Po otrzymaniu od nas informacji że usługa została wykonana należy podłączyć telefon APPLE iPhone do Itunsa. W telefonie powinna znajdować się karta sim która do tej pory nie działała w tym iPhone. W programie po chwili pojawi się komunikat : "Odblokowanie telefonu iPhone zakończyło się powiedzeniem" lub "Your iphone was successfully unlocked". Po czym można używać w tym telefonie już dolnej karty SIM. Po każdej kolejnej aktualizacji firmware simlock będzie nadal zdjęty.

czytaj więcej

Czy zdjęcie simlocka z APPLE iPhone jest bezpieczne?

Oferowane w naszym serwisie usługi które pozwalają na odblokowanie APPLE iPhone są w 100% bezpieczne. Sposób w jaki ściągamy simlock z APPLE iPhone został przewidziany przez producenta i nie ma żadnego negatywnego wpływu na działanie telefonu/modemu.

Czy zdjęcie simlocka z APPLE iPhone spowoduje utratę gwarancji?

Zdjęcie simlocka z APPLE iPhone nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki zdejmujemy simlock z APPLE iPhone został przewidziany przez producenta i nie może to mieć wpływu na gwarancję. Wszystkie telefony/modemy fabrycznie są bez simlocków, blokada ta jest zakładana na potrzeby operatorów. Zdejmując simlock przywracasz stan pierwotny urządenia.

Po co ściągać simlock z APPLE iPhones?

Po zdjęciu blokady simlock z APPLE iPhone, telefon/modem ten będzie działał z każdą kartą sim. Przydatne to jest gdy, np. wyjeżdżasz za granicę i tam chcesz używać telefonu/modemu lub po prostu zmieniasz operatora. Często się zdarza też, że z jakiegoś powodu potrzebujesz do swojego telefonu/modemu włożyć kartę kogoś znajomego który korzysta z usług innego operatora. Gdy masz założoną blokadę sim-lock, nie jest to możliwe.

Czy można zdjąć simlock z APPLE iPhone za darmo?

W przypadku nowszych modeli takich jak APPLE iPhone, zdjęcie simlocka za darmo jest możliwe zazwyczaj jakimiś "kombinowanymi" metodami np. poprzez wgrywanie jakiegoś pachowanego oprogramowania. Może to prowadzić do uszkodzenia telefonu/modemu oraz utraty gwarancji. W sieci jest też sporo "kalkulatorów" do simlocków, większość z nich jest do bardzo starych modeli lub po prostu nie działają. Przed użyciem ich należy pamiętać ze większość telefonów/modemów ma ograniczoną liczbę prób wpisania kodu. Po przekroczeniu takiej liczby odblokowanie może być znacznie droższe, może wymagać wizyty w serwisie lub może być całkowicie nie możliwe. Dlatego czasem lepiej zapłacić i mieć GWARANCJĘ, że z telefonem/modemem nic się nie stanie.

Jak długo będę czekał na realizację usługi dla telefonu APPLE iPhone?

Czas realizacji zamówionej usługi dla APPLE iPhone zależy od konkretnej usługi. Poniżej przy usługach podane są czasy ich realizacji.

Usługi dostępne dla telefonu APPLE iPhone:

Usługa sprawdza stan blokady simlock w iPhone. Nie jest to usługa odblokowania.
Czas realizacji zamówienia: 5 minut - 24 godziny.

Usługa sprawdza stan blokady aktywacji iCloud "Znajdź mój iPhone" (Find my iPhone). Nie jest to usługa odblokowania.
Czas realizacji zamówienia: 1-24 godzin.

Usługa sprawdza sieć / kraj pochodzenia oraz stan blokady simlock w iPhone. Nie jest to usługa odblokowania.
Czas realizacji zamówienia: 1-72 godzin.

Usługa sprawdza sieć / kraj pochodzenia oraz stan blokady simlock w iPhone. Nie jest to usługa odblokowania.
Czas realizacji zamówienia: 10-60 minut.

Usługa sprawdza sieć / kraj pochodzenia oraz stan blokady simlock w iPhone. Nie jest to usługa odblokowania. Obsługiwane modele zaczynające się od "0".
Czas realizacji zamówienia: 1-72 godzin.

Komentarze klientów:

 • 2018-06-06 sbub PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Minęło mniej niż doba i 15 godzin, dla iPhone'a 4s podało nawet więcej szczegółów niż tylko kraj i sieć. Także datę pierwszej rejestracji i obecnie zainstalowaną wersję iOSa.
 • 2018-05-22 elblagcentrum PL (ocena: Rewelacja (5)):
  chwila od wpłaty i jest info o simlocku. polecam
 • 2018-05-06 sKa PL (ocena: Rewelacja (5)):
  OK
 • 2018-01-12 Daaniel90 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  1 min i gotowe ! polecam !!
 • 2017-12-04 fitipaldi99 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  jak zwykle szybko sprawnie i poprawnie
 • 2017-11-26 borysyyf PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Nie sądziłem, że tak szybko dostanę odpowiedź, radzę jednak w opcji w której mamy zaznaczyć sprawdzanego iphona, opcje: Iphona X bo jej nie ma
 • 2017-11-15 Daaniel90 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  szybko i sprawnie :D kilka minut i wszystko wiadomo
 • 2017-11-01 fitipaldi99 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  super szybko i poprawnie zdecydowanie polecam
 • 2017-10-28 CzarnyMax PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Bardzo szybko i sprawnie
 • 2017-10-17 nanatalia PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Bardzo szybko i skutecznie zdjęli simlock'a! strona www nie najpiękniejsza, ale za to praca świetna. Dzięki, pozdrawiam.