Jak usunąć simlock z telefonu HTC HT-01A (HTC Raphael)

Simlock HTC HT-01A (HTC Raphael)

Odblokowanie telefonu HTC HT-01A (HTC Raphael) przy pomocy naszych usług jest najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną oraz najwygodniejszą metodą zdjęcia simlocka z tego modelu. Zarówno odblokowanie przy pomocy kodu który generujemy na podstawie numeru seryjnego IMEI jak i przy pomocy oryginalnego kabla USB, nastąpi prosto i szybko. Na stronie simlock.pl znajdziesz absolutnie wszystko co jest Ci potrzebne do zdjęcia simlocka z HTC HT-01A (HTC Raphael). Aby zdjąć simlocka w zasadzie musisz mieć tylko telefon z założoną blokadą, resztę załatwisz u nas. W celu zdjęcia simlocka z HTC HT-01A (HTC Raphael) nie musisz ruszać się z domu, wszystko załatwimy zdalnie.

Jak wpisać kod w HTC HT-01A (HTC Raphael)?

 1. Włącz telefon HTC HT-01A (HTC Raphael) z kartą SIM która w nim nie działa (z innej sieci),
 2. Wprowadź kod który otrzymałeś od nas
 3. Zaakceptuj go, telefon HTC HT-01A (HTC Raphael) jest już bez simlocka.

czytaj więcej

Czy zdjęcie simlocka z HTC HT-01A (HTC Raphael) jest bezpieczne?

Oferowane w naszym serwisie usługi które pozwalają na odblokowanie HTC HT-01A (HTC Raphael) są w 100% bezpieczne. Sposób w jaki ściągamy simlock z HTC HT-01A (HTC Raphael) został przewidziany przez producenta i nie ma żadnego negatywnego wpływu na działanie telefonu/modemu.

Czy zdjęcie simlocka z HTC HT-01A (HTC Raphael) spowoduje utratę gwarancji?

Zdjęcie simlocka z HTC HT-01A (HTC Raphael) nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki zdejmujemy simlock z HTC HT-01A (HTC Raphael) został przewidziany przez producenta i nie może to mieć wpływu na gwarancję. Wszystkie telefony/modemy fabrycznie są bez simlocków, blokada ta jest zakładana na potrzeby operatorów. Zdejmując simlock przywracasz stan pierwotny urządenia.

Po co ściągać simlock z HTC HT-01A (HTC Raphael)s?

Po zdjęciu blokady simlock z HTC HT-01A (HTC Raphael), telefon/modem ten będzie działał z każdą kartą sim. Przydatne to jest gdy, np. wyjeżdżasz za granicę i tam chcesz używać telefonu/modemu lub po prostu zmieniasz operatora. Często się zdarza też, że z jakiegoś powodu potrzebujesz do swojego telefonu/modemu włożyć kartę kogoś znajomego który korzysta z usług innego operatora. Gdy masz założoną blokadę sim-lock, nie jest to możliwe.

Czy można zdjąć simlock z HTC HT-01A (HTC Raphael) za darmo?

W przypadku nowszych modeli takich jak HTC HT-01A (HTC Raphael), zdjęcie simlocka za darmo jest możliwe zazwyczaj jakimiś "kombinowanymi" metodami np. poprzez wgrywanie jakiegoś pachowanego oprogramowania. Może to prowadzić do uszkodzenia telefonu/modemu oraz utraty gwarancji. W sieci jest też sporo "kalkulatorów" do simlocków, większość z nich jest do bardzo starych modeli lub po prostu nie działają. Przed użyciem ich należy pamiętać ze większość telefonów/modemów ma ograniczoną liczbę prób wpisania kodu. Po przekroczeniu takiej liczby odblokowanie może być znacznie droższe, może wymagać wizyty w serwisie lub może być całkowicie nie możliwe. Dlatego czasem lepiej zapłacić i mieć GWARANCJĘ, że z telefonem/modemem nic się nie stanie.

Jak długo będę czekał na realizację usługi dla telefonu HTC HT-01A (HTC Raphael)?

Czas realizacji zamówionej usługi dla HTC HT-01A (HTC Raphael) zależy od konkretnej usługi. Poniżej przy usługach podane są czasy ich realizacji.

Usługi dostępne dla telefonu HTC HT-01A (HTC Raphael):

Jest to usługa odblokowanie kodem - dla telefonów HTC.
Czas realizacji zamówienia: od 10 minut do 24 godzin.

Komentarze klientów:

 • 2020-06-16 magdy QA (ocena: Rewelacja (5)):
  excellent service ... beyond belief. in an hour my phone was unlocked while i am sitting and watching teli. what more can u wish for
 • 2020-05-11 DawidK1982 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  szybko i sprawnie. Kod działa - polecam gorąco.
 • 2020-02-13 OlekC PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Dzięki wszystko zadzialalo pozdrawiam
 • 2019-09-26 Rapciu86 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Wszystko ladnie plynnie polecam kod po 30min przeydl 1 nie dziala ale 2 dzialal polecam wszystkim w dodatku tanio brawo wy!!
 • 2019-08-25 krzych353 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Witam serdecznie, i bardzo dziękuję za błyskawiczną usługę, bardzo polecam.
 • 2019-07-30 alexveroniquek AT (ocena: Rewelacja (5)):
  Super!!! Niesamowicie
 • 2019-06-03 Laptop PL (ocena: Super (4)):
  Podany kod skutecznie odblokował blokadę SIM i telefon może działać w innej sieci. Dziękuję
 • 2019-04-21 ickx1 GB (ocena: Super (4)):
  100% pozytyw. Czas 25,5 godz, wszystko działa ok
 • 2019-02-24 krzysztof1977 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Polecam kilka Godzin i Gotowe
 • 2019-02-12 martin2279 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Wszystko działa bez zastrzeżeń, Dziękuję