Jak usunąć simlock z telefonu HUAWEI P20

Simlock HUAWEI P20

Odblokowanie telefonu HUAWEI P20 przy pomocy naszych usług jest najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną oraz najwygodniejszą metodą zdjęcia simlocka z tego modelu. Zarówno odblokowanie przy pomocy kodu który generujemy na podstawie numeru seryjnego IMEI jak i przy pomocy oryginalnego kabla USB, nastąpi prosto i szybko. Na stronie simlock.pl znajdziesz absolutnie wszystko co jest Ci potrzebne do zdjęcia simlocka z HUAWEI P20. Aby zdjąć simlocka w zasadzie musisz mieć tylko telefon z założoną blokadą, resztę załatwisz u nas. W celu zdjęcia simlocka z HUAWEI P20 nie musisz ruszać się z domu, wszystko załatwimy zdalnie.

Czy zdjęcie simlocka z HUAWEI P20 jest bezpieczne?

Oferowane w naszym serwisie usługi które pozwalają na odblokowanie HUAWEI P20 są w 100% bezpieczne. Sposób w jaki ściągamy simlock z HUAWEI P20 został przewidziany przez producenta i nie ma żadnego negatywnego wpływu na działanie telefonu/modemu.

Czy zdjęcie simlocka z HUAWEI P20 spowoduje utratę gwarancji?

Zdjęcie simlocka z HUAWEI P20 nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki zdejmujemy simlock z HUAWEI P20 został przewidziany przez producenta i nie może to mieć wpływu na gwarancję. Wszystkie telefony/modemy fabrycznie są bez simlocków, blokada ta jest zakładana na potrzeby operatorów. Zdejmując simlock przywracasz stan pierwotny urządenia.

Po co ściągać simlock z HUAWEI P20s?

Po zdjęciu blokady simlock z HUAWEI P20, telefon/modem ten będzie działał z każdą kartą sim. Przydatne to jest gdy, np. wyjeżdżasz za granicę i tam chcesz używać telefonu/modemu lub po prostu zmieniasz operatora. Często się zdarza też, że z jakiegoś powodu potrzebujesz do swojego telefonu/modemu włożyć kartę kogoś znajomego który korzysta z usług innego operatora. Gdy masz założoną blokadę sim-lock, nie jest to możliwe.

Czy można zdjąć simlock z HUAWEI P20 za darmo?

W przypadku nowszych modeli takich jak HUAWEI P20, zdjęcie simlocka za darmo jest możliwe zazwyczaj jakimiś "kombinowanymi" metodami np. poprzez wgrywanie jakiegoś pachowanego oprogramowania. Może to prowadzić do uszkodzenia telefonu/modemu oraz utraty gwarancji. W sieci jest też sporo "kalkulatorów" do simlocków, większość z nich jest do bardzo starych modeli lub po prostu nie działają. Przed użyciem ich należy pamiętać ze większość telefonów/modemów ma ograniczoną liczbę prób wpisania kodu. Po przekroczeniu takiej liczby odblokowanie może być znacznie droższe, może wymagać wizyty w serwisie lub może być całkowicie nie możliwe. Dlatego czasem lepiej zapłacić i mieć GWARANCJĘ, że z telefonem/modemem nic się nie stanie.

Jak długo będę czekał na realizację usługi dla telefonu HUAWEI P20?

Czas realizacji zamówionej usługi dla HUAWEI P20 zależy od konkretnej usługi. Poniżej przy usługach podane są czasy ich realizacji.

Usługi dostępne dla telefonu HUAWEI P20:

Jest to usługa odblokowanie kodem - dla telefonów Huawei.
Czas realizacji zamówienia: od 5 do 14 dni roboczych.

Jest to usługa odblokowania kodem - dla telefonów Huawei pochodzących z sieci Orange Polska.
Czas realizacji zamówienia: od 10 minut do 24 godzin.

Jest to usługa odblokowania blokady Google HUAWEI FRP poprzez aplikację.
Czas realizacji zamówienia: 1-3 dni robocze.

Komentarze klientów:

 • 2020-06-10 EUROTEL PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Polecam
 • 2020-02-04 Blizniaki8 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Rewelacja!!!Od momentu opłaty już po ok 5 minutach miałam kod do odblokowania,który zadziałał.Cena bardzo atrakcyjna .W punkcie za zdjęcie simlocka chcieli 3 x wiecej i na 2 dni u nich zostawić telefon.A tu proszę 39zł i tylko wpisać przesłany kod i wszystko działa!bez wychodzenia z domu .Polecam!!!
 • 2019-12-13 ekrem GB (ocena: Super (4)):
  thanks
 • 2019-12-03 kasiegram GB (ocena: Super (4)):
  if only the process to get the code is faster
 • 2019-11-07 telcaffee DE (ocena: Super (4)):
  that's good thanks
 • 2019-08-16 Gairifo DE (ocena: Rewelacja (5)):
  Thank you very much!!!! Like promisse, works wonders!!!!!
 • 2019-07-16 mezyk89 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Simlock odblokowany w dwa dni. Rewelacja
 • 2019-05-10 JadDon CN (ocena: Rewelacja (5)):
  nice
 • 2019-04-08 JadDon CN (ocena: Rewelacja (5)):
  Wonderful Nice
 • 2019-03-19 JadDon CN (ocena: Rewelacja (5)):
  nice