Jak usunąć simlock z telefonu MOJO Chat

Simlock MOJO Chat

Odblokowanie telefonu MOJO Chat przy pomocy naszych usług jest najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną oraz najwygodniejszą metodą zdjęcia simlocka z tego modelu. Zarówno odblokowanie przy pomocy kodu który generujemy na podstawie numeru seryjnego IMEI jak i przy pomocy oryginalnego kabla USB, nastąpi prosto i szybko. Na stronie simlock.pl znajdziesz absolutnie wszystko co jest Ci potrzebne do zdjęcia simlocka z MOJO Chat. Aby zdjąć simlocka w zasadzie musisz mieć tylko telefon z założoną blokadą, resztę załatwisz u nas. W celu zdjęcia simlocka z MOJO Chat nie musisz ruszać się z domu, wszystko załatwimy zdalnie.

Jak wpisać kod w MOJO Chat?

  1. Włóż kartę SIM, która nie działa w tym telefonie
  2. Włącz telefon
  3. Jeśli jest to wymagane - wpisz kod PIN
  4. Telefon powinien poprosić o kod odblokowujący
  5. Wpisz kod odblokowujący

czytaj więcej

Czy zdjęcie simlocka z MOJO Chat jest bezpieczne?

Oferowane w naszym serwisie usługi które pozwalają na odblokowanie MOJO Chat są w 100% bezpieczne. Sposób w jaki ściągamy simlock z MOJO Chat został przewidziany przez producenta i nie ma żadnego negatywnego wpływu na działanie telefonu/modemu.

Czy zdjęcie simlocka z MOJO Chat spowoduje utratę gwarancji?

Zdjęcie simlocka z MOJO Chat nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki zdejmujemy simlock z MOJO Chat został przewidziany przez producenta i nie może to mieć wpływu na gwarancję. Wszystkie telefony/modemy fabrycznie są bez simlocków, blokada ta jest zakładana na potrzeby operatorów. Zdejmując simlock przywracasz stan pierwotny urządenia.

Po co ściągać simlock z MOJO Chats?

Po zdjęciu blokady simlock z MOJO Chat, telefon/modem ten będzie działał z każdą kartą sim. Przydatne to jest gdy, np. wyjeżdżasz za granicę i tam chcesz używać telefonu/modemu lub po prostu zmieniasz operatora. Często się zdarza też, że z jakiegoś powodu potrzebujesz do swojego telefonu/modemu włożyć kartę kogoś znajomego który korzysta z usług innego operatora. Gdy masz założoną blokadę sim-lock, nie jest to możliwe.

Czy można zdjąć simlock z MOJO Chat za darmo?

W przypadku nowszych modeli takich jak MOJO Chat, zdjęcie simlocka za darmo jest możliwe zazwyczaj jakimiś "kombinowanymi" metodami np. poprzez wgrywanie jakiegoś pachowanego oprogramowania. Może to prowadzić do uszkodzenia telefonu/modemu oraz utraty gwarancji. W sieci jest też sporo "kalkulatorów" do simlocków, większość z nich jest do bardzo starych modeli lub po prostu nie działają. Przed użyciem ich należy pamiętać ze większość telefonów/modemów ma ograniczoną liczbę prób wpisania kodu. Po przekroczeniu takiej liczby odblokowanie może być znacznie droższe, może wymagać wizyty w serwisie lub może być całkowicie nie możliwe. Dlatego czasem lepiej zapłacić i mieć GWARANCJĘ, że z telefonem/modemem nic się nie stanie.

Jak długo będę czekał na realizację usługi dla telefonu MOJO Chat?

Czas realizacji zamówionej usługi dla MOJO Chat zależy od konkretnej usługi. Poniżej przy usługach podane są czasy ich realizacji.

Usługi dostępne dla telefonu MOJO Chat:

Jest to usługa odblokowanie kodem - dla telefonów Mojo Chat / C200.
Czas realizacji zamówienia: od 10 minut do 24 godzin.