Jak usunąć simlock z telefonu NOKIA C1-01

Simlock NOKIA C1-01

Odblokowanie telefonu NOKIA C1-01 przy pomocy naszych usług jest najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną oraz najwygodniejszą metodą zdjęcia simlocka z tego modelu. Zarówno odblokowanie przy pomocy kodu który generujemy na podstawie numeru seryjnego IMEI jak i przy pomocy oryginalnego kabla USB, nastąpi prosto i szybko. Na stronie znajdziesz absolutnie wszystko co jest Ci potrzebne do zdjęcia simlocka z NOKIA C1-01. Aby zdjąć simlocka w zasadzie musisz mieć tylko telefon z założoną blokadą, resztę załatwisz u nas. W celu zdjęcia simlocka z NOKIA C1-01 nie musisz ruszać się z domu, wszystko załatwimy zdalnie.

Jak wpisać kod w NOKIA C1-01?

 1. Włącz NOKIA C1-01 bez karty SIM
 2. Wpisz wygenerowany kod serwisowy (kod w formacie #pw+111111111111111+1#)
 3. p - uzyskujemy wciskając 3 razy szybko * (gwiazdka)
 4. w - uzyskujemy wciskając 4 razy szybko * (gwiazdka)
 5. + - uzyskujemy wciskając 2 razy szybko * (gwiazdka)
 6. Po zaakceptowaniu kodu telefon sam się zresetuje.
 7. To wszystko.

czytaj więcej

Czy zdjęcie simlocka z NOKIA C1-01 jest bezpieczne?

Oferowane w naszym serwisie usługi które pozwalają na odblokowanie NOKIA C1-01 są w 100% bezpieczne. Sposób w jaki ściągamy simlock z NOKIA C1-01 został przewidziany przez producenta i nie ma żadnego negatywnego wpływu na działanie telefonu/modemu.

Czy zdjęcie simlocka z NOKIA C1-01 spowoduje utratę gwarancji?

Zdjęcie simlocka z NOKIA C1-01 nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki zdejmujemy simlock z NOKIA C1-01 został przewidziany przez producenta i nie może to mieć wpływu na gwarancję. Wszystkie telefony/modemy fabrycznie są bez simlocków, blokada ta jest zakładana na potrzeby operatorów. Zdejmując simlock przywracasz stan pierwotny urządenia.

Po co ściągać simlock z NOKIA C1-01?

Po zdjęciu blokady simlock z NOKIA C1-01, telefon/modem ten będzie działał z każdą kartą sim.Przydatne to jest gdy, np. wyjeżdżasz za granicę i tam chcesz używać telefonu/modemu lub po prostu zmieniasz operatora. Często się zdarza też, że z jakiegoś powodu potrzebujesz do swojego telefonu/modemu włożyć kartę kogoś znajomego który korzysta z usług innego operatora. Gdy masz założoną blokadę sim-lock, nie jest to możliwe.

Czy można zdjąć simlock z NOKIA C1-01 za darmo?

W przypadku nowszych modeli takich jak NOKIA C1-01, zdjęcie simlocka za darmo jest możliwe zazwyczaj jakimiś "kombinowanymi" metodami np. poprzez wgrywanie jakiegoś pachowanego oprogramowania. Może to prowadzić do uszkodzenia telefonu/modemu oraz utraty gwarancji. W sieci jest też sporo "kalkulatorów" do simlocków, większość z nich jest do bardzo starych modeli lub po prostu nie działają. Przed użyciem ich należy pamiętać ze większość telefonów/modemów ma ograniczoną liczbę prób wpisania kodu. Po przekroczeniu takiej liczby odblokowanie może być znacznie droższe, może wymagać wizyty w serwisie lub może być całkowicie nie możliwe. Dlatego czasem lepiej zapłacić i mieć GWARANCJĘ, że z telefonem/modemem nic się nie stanie.

Jak długo będę czekał na realizację usługi dla telefonu NOKIA C1-01?

Czas realizacji zamówionej usługi dla NOKIA C1-01 zależy od konkretnej usługi. Poniżej przy usługach podane są czasy ich realizacji.

Usługi dostępne dla telefonu NOKIA C1-01:

Czas realizacji: od 3d do 14d (przeważnie 5d)
Czas realizacji: od 24h do 10d (przeważnie 3d)
Czas realizacji: od 2d do 7d (przeważnie 2d)
Czas realizacji: od 3h do 2d (przeważnie 5h)
Czas realizacji: od 24h do 7d (przeważnie 24h)
Czas realizacji: od 3h do 3d (przeważnie 24h)

Komentarze klientów:

 • 2015-01-28 watrusia8 PL (ocena: Super (4)):
  Troche musialam poczekac ,ale warto bylo, wszystko poszlo jak po masle i zgodnie z moimi oczekiwaniami .
 • 2015-01-27 mikolaj16 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Dawno nie miałem tak profesjonalnie zrealizowanego zamówienia. Pozdrawiam.Jerzy.
 • 2015-01-27 lisjen PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Simlock zdjęty bez komplikacji (NOKIA 515 , Orange POLSKA) ,czas realizacji 4 dni.Zdecydowanie POLECAM !
 • 2015-01-16 tamlinek DE (ocena: Rewelacja (5)):
  it can't be any better
 • 2015-01-14 hrodebert PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Cała operacja zajęła ok. godziny, szczerze polecam
 • 2014-12-31 tomp PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Jestem bardzo zadowolony. Trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość i bardzo uważnie czytać komunikaty. Dodatkowo istnieje infolinia która bardzo rzetelnie pomaga w odblokowaniu telefonu. Odblokowałem Nokię 6303 clasic. W kilku krokach wyglądało to tak: 1) logowanie na stronę, 2)wybór zamówienia wybrałem wszystkich operatorów za 59zł 3) przelew 4)Otrzymałem natychniast email z liginem i hasłem - tu nie wiedziałem po co to jest ale o tym za chwilę 5) ściągniecie programu zczytowującego dane z telefonu który jest na stronie uwaga! tej informacji mi zabrakło w opisach - komputer odrzuca ten program - wówczas trzeba wejść w antywirus i wyłączyc go czasowo - ja mam AVASTA. Po zablokowaniu antywirusa program instaluje sie w kilka sekund 6) program po zainstalowaniu i odpaleniu poprosił o LOGIN i HASŁO ( patrz punkt "4" o którym pisałem wcześniej 7) uruchomiłem wszystko wg instrukcji na filmie 8) i tu mała rozbiezność : na komputerze zostały zapisane 2 pliki które żeby znaleźć musiałem wpisać numer: Log stored into 354867041976998.log w wyszukiwarkę i podac dysk C pod przeszukiwanie .(Plików nie byla w miejscu ściągnięcia programu!) Windows natychmiast odnalazł te 2 pliki tzn ten powyżej oraz Log stored into 354867041976998.sha ; niby podobny ale mimo wszystko różni się trzema literkami po kropce na końcu. Te 2 pliki wysłałem na adres info@simlock.pl i miałem szczęście ponieważ po 30 minutach przeszło 7 kodów odblokowujących. Po chwili przyszedł jeszcze jeden email z instrukcją że należy wpisać kod ostatni czyli siódmy - Moja rada : NIE SPIESZCIE SIĘ , CZYTAJCIE WSZYSTKO UWAŻNIE I PAMIETAJCIE ŻE JEŚLI RAZ BŁĘDNIE WPISZECIE KOD ODBLOKOWUJĄCY - BEDZIE LIPA WIĘC JAK PRZY DUŻYM PRZLEWIE TRZEBA WSZYSTKO DOBRZE SPRAWDZIĆ !!! Właścicielom strony simlock.pl polecam dodanie jeszcze kilku punktów które dla informatyka są oczywiste natomiast dla przeciętnych ludzi dużymi problemami mogą się okazać trudne do rozwiazania. Drugi simlok juz ściągne bez żadnych problemów - wystarczy raz przebrnąć tę drogę. Polecam serwis!!!!! No możnaby było ponegocjowac jeszcze z ceną bo w punkcie sprzedaży telefonów jest taka sama i nie trzeba sie głowić ;) Jeśli jednak do takiego punktu masz jechac 20 km i czekać tydzień - tu jest łatwo i pewnie !!!!!!!!!!!!
 • 2014-12-25 wandrzej PL (ocena: Super (4)):
  Kod odblokowujący otrzymałem na drugi dzień. Odblokowanie telefonu Nokiaasha zakończyło się pełnym sukcesem. Instrukcja na stronie w moim przekonaniu jest wystarczająco szczegółowa.
 • 2014-12-23 facao PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Wszystko dziala jak nalezy. Polecam
 • 2014-12-15 makja PL (ocena: Rewelacja (5)):
  szybko i kody działajace
 • 2014-11-26 nehludov PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Fantastycznie! Szybko, sprawnie. Co jest szczególnie ważne - rewelacyjne wsparcie techniczne. Polecam.