Jak usunąć simlock z telefonu NOKIA Lumia 610

Simlock NOKIA Lumia 610

Odblokowanie telefonu NOKIA Lumia 610 przy pomocy naszych usług jest najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną oraz najwygodniejszą metodą zdjęcia simlocka z tego modelu. Zarówno odblokowanie przy pomocy kodu który generujemy na podstawie numeru seryjnego IMEI jak i przy pomocy oryginalnego kabla USB, nastąpi prosto i szybko. Na stronie simlock.pl znajdziesz absolutnie wszystko co jest Ci potrzebne do zdjęcia simlocka z NOKIA Lumia 610. Aby zdjąć simlocka w zasadzie musisz mieć tylko telefon z założoną blokadą, resztę załatwisz u nas. W celu zdjęcia simlocka z NOKIA Lumia 610 nie musisz ruszać się z domu, wszystko załatwimy zdalnie.

Jak wpisać kod w NOKIA Lumia 610?

 1. Z akceptowalną kartą SIM, Wpisz # # 782 # i naciśnij zieloną słuchawkę.
 2. Pojawi się miejsce na wpisanie kodu odblokowującego. Należy go wpisać i zatwierdzić.
 3. Po wpisaniu kodu pojawi się komunikat: „Tej Karty SIM można używać tylko w konkretnych sieciach i jest ona zablokowana. Skontaktuj się z centrum obsługi klienta w celu uzyskania kodu blokady. Liczba pozostałych prób: 32. Wymagany kod PUK".
 4. Wówczas, kiedy pojawia się komunikat o PUK proszę wpisać kod odblokowujący Simlock.

lub - jeśli pojawi się informacja: "Liczba pozostałych prób: XX. Podaj PIN” należy wykorzystać wszystkie możliwe próby wpisania kodu i po ostatniej próbie pojawi się prośba o wpisanie kodu PUK - proszę wtedy wpisać kod odblokowujący Simlock.

Czy zdjęcie simlocka z NOKIA Lumia 610 jest bezpieczne?

Oferowane w naszym serwisie usługi które pozwalają na odblokowanie NOKIA Lumia 610 są w 100% bezpieczne. Sposób w jaki ściągamy simlock z NOKIA Lumia 610 został przewidziany przez producenta i nie ma żadnego negatywnego wpływu na działanie telefonu/modemu.

Czy zdjęcie simlocka z NOKIA Lumia 610 spowoduje utratę gwarancji?

Zdjęcie simlocka z NOKIA Lumia 610 nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki zdejmujemy simlock z NOKIA Lumia 610 został przewidziany przez producenta i nie może to mieć wpływu na gwarancję. Wszystkie telefony/modemy fabrycznie są bez simlocków, blokada ta jest zakładana na potrzeby operatorów. Zdejmując simlock przywracasz stan pierwotny urządenia.

Po co ściągać simlock z NOKIA Lumia 610s?

Po zdjęciu blokady simlock z NOKIA Lumia 610, telefon/modem ten będzie działał z każdą kartą sim. Przydatne to jest gdy, np. wyjeżdżasz za granicę i tam chcesz używać telefonu/modemu lub po prostu zmieniasz operatora. Często się zdarza też, że z jakiegoś powodu potrzebujesz do swojego telefonu/modemu włożyć kartę kogoś znajomego który korzysta z usług innego operatora. Gdy masz założoną blokadę sim-lock, nie jest to możliwe.

Czy można zdjąć simlock z NOKIA Lumia 610 za darmo?

W przypadku nowszych modeli takich jak NOKIA Lumia 610, zdjęcie simlocka za darmo jest możliwe zazwyczaj jakimiś "kombinowanymi" metodami np. poprzez wgrywanie jakiegoś pachowanego oprogramowania. Może to prowadzić do uszkodzenia telefonu/modemu oraz utraty gwarancji. W sieci jest też sporo "kalkulatorów" do simlocków, większość z nich jest do bardzo starych modeli lub po prostu nie działają. Przed użyciem ich należy pamiętać ze większość telefonów/modemów ma ograniczoną liczbę prób wpisania kodu. Po przekroczeniu takiej liczby odblokowanie może być znacznie droższe, może wymagać wizyty w serwisie lub może być całkowicie nie możliwe. Dlatego czasem lepiej zapłacić i mieć GWARANCJĘ, że z telefonem/modemem nic się nie stanie.

Jak długo będę czekał na realizację usługi dla telefonu NOKIA Lumia 610?

Czas realizacji zamówionej usługi dla NOKIA Lumia 610 zależy od konkretnej usługi. Poniżej przy usługach podane są czasy ich realizacji.

Usługi dostępne dla telefonu NOKIA Lumia 610:

Komentarze klientów:

 • 2017-01-05 sarox85 IT (ocena: Super (4)):
  work fine
 • 2016-12-30 jonster007 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Szybko i skutecznie !!!na 100% polecam!!!
 • 2016-12-18 grafikomania PL (ocena: Rewelacja (5)):
  expressss!
 • 2016-12-16 leepus2012 FR (ocena: Rewelacja (5)):
  Super!
 • 2016-11-25 Jasser KW (ocena: Rewelacja (5)):
  That's grate thank you
 • 2016-11-22 Assistencia GB (ocena: Zadowalająco (3)):
  very goog
 • 2016-10-03 tomasz123f PL (ocena: Rewelacja (5)):
  super-wszystko działa
 • 2016-09-18 udontknowme RO (ocena: Rewelacja (5)):
  FAST!
 • 2016-08-11 pochron PL (ocena: Super (4)):
  Zadziałało !!!!!
 • 2016-06-10 Pietruszka1234 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Mega szybka sprawa