Jak usunąć simlock z telefonu ORANGE Tactile Messaging

Simlock ORANGE Tactile Messaging

Odblokowanie telefonu ORANGE Tactile Messaging przy pomocy naszych usług jest najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną oraz najwygodniejszą metodą zdjęcia simlocka z tego modelu. Zarówno odblokowanie przy pomocy kodu który generujemy na podstawie numeru seryjnego IMEI jak i przy pomocy oryginalnego kabla USB, nastąpi prosto i szybko. Na stronie simlock.pl znajdziesz absolutnie wszystko co jest Ci potrzebne do zdjęcia simlocka z ORANGE Tactile Messaging. Aby zdjąć simlocka w zasadzie musisz mieć tylko telefon z założoną blokadą, resztę załatwisz u nas. W celu zdjęcia simlocka z ORANGE Tactile Messaging nie musisz ruszać się z domu, wszystko załatwimy zdalnie.

Czy zdjęcie simlocka z ORANGE Tactile Messaging jest bezpieczne?

Oferowane w naszym serwisie usługi które pozwalają na odblokowanie ORANGE Tactile Messaging są w 100% bezpieczne. Sposób w jaki ściągamy simlock z ORANGE Tactile Messaging został przewidziany przez producenta i nie ma żadnego negatywnego wpływu na działanie telefonu/modemu.

Czy zdjęcie simlocka z ORANGE Tactile Messaging spowoduje utratę gwarancji?

Zdjęcie simlocka z ORANGE Tactile Messaging nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki zdejmujemy simlock z ORANGE Tactile Messaging został przewidziany przez producenta i nie może to mieć wpływu na gwarancję. Wszystkie telefony/modemy fabrycznie są bez simlocków, blokada ta jest zakładana na potrzeby operatorów. Zdejmując simlock przywracasz stan pierwotny urządenia.

Po co ściągać simlock z ORANGE Tactile Messagings?

Po zdjęciu blokady simlock z ORANGE Tactile Messaging, telefon/modem ten będzie działał z każdą kartą sim. Przydatne to jest gdy, np. wyjeżdżasz za granicę i tam chcesz używać telefonu/modemu lub po prostu zmieniasz operatora. Często się zdarza też, że z jakiegoś powodu potrzebujesz do swojego telefonu/modemu włożyć kartę kogoś znajomego który korzysta z usług innego operatora. Gdy masz założoną blokadę sim-lock, nie jest to możliwe.

Czy można zdjąć simlock z ORANGE Tactile Messaging za darmo?

W przypadku nowszych modeli takich jak ORANGE Tactile Messaging, zdjęcie simlocka za darmo jest możliwe zazwyczaj jakimiś "kombinowanymi" metodami np. poprzez wgrywanie jakiegoś pachowanego oprogramowania. Może to prowadzić do uszkodzenia telefonu/modemu oraz utraty gwarancji. W sieci jest też sporo "kalkulatorów" do simlocków, większość z nich jest do bardzo starych modeli lub po prostu nie działają. Przed użyciem ich należy pamiętać ze większość telefonów/modemów ma ograniczoną liczbę prób wpisania kodu. Po przekroczeniu takiej liczby odblokowanie może być znacznie droższe, może wymagać wizyty w serwisie lub może być całkowicie nie możliwe. Dlatego czasem lepiej zapłacić i mieć GWARANCJĘ, że z telefonem/modemem nic się nie stanie.

Jak długo będę czekał na realizację usługi dla telefonu ORANGE Tactile Messaging?

Czas realizacji zamówionej usługi dla ORANGE Tactile Messaging zależy od konkretnej usługi. Poniżej przy usługach podane są czasy ich realizacji.

Usługi dostępne dla telefonu ORANGE Tactile Messaging:

Jest to usługa odblokowanie kodem - dla telefonów Huawei.
Czas realizacji zamówienia: od 5 do 14 dni roboczych.

Jest to usługa odblokowania kodem - dla telefonów Huawei pochodzących z sieci Orange Polska.
Czas realizacji zamówienia: od 10 minut do 24 godzin.

Komentarze klientów:

 • 2020-02-04 Blizniaki8 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Rewelacja!!!Od momentu opłaty już po ok 5 minutach miałam kod do odblokowania,który zadziałał.Cena bardzo atrakcyjna .W punkcie za zdjęcie simlocka chcieli 3 x wiecej i na 2 dni u nich zostawić telefon.A tu proszę 39zł i tylko wpisać przesłany kod i wszystko działa!bez wychodzenia z domu .Polecam!!!
 • 2019-07-16 mezyk89 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Simlock odblokowany w dwa dni. Rewelacja
 • 2018-12-04 alexveroniquek AT (ocena: Rewelacja (5)):
  Super robota!!! Wszystkim polecam. Nie zajelo nawet 24h. Pozdrawiam :)
 • 2018-09-08 bogdan1976 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Jeden dzień i kod przyszedł,super sprawa polecam.
 • 2018-07-19 davvy PL (ocena: Rewelacja (5)):
  mega szybka realizacja, kody przyszły od razu po wpłacie i zadziałały bez problemu. polecam!
 • 2018-02-19 staszek1112 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Kod działa, polecam.
 • 2017-04-15 ostrowski PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Szybko i OK
 • 2017-03-23 Adalut PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Wow. Działa przy pierwszym kodzie.
 • 2017-01-30 orangegova PL (ocena: Super (4)):
  telefon został odblokowany
 • 2016-09-24 iceireland PL (ocena: Rewelacja (5)):
  tylko ten czas oczekiwania dlugi ale po za tym jak zwykle super usluga i bez problemowa. Polecam Kazdemu .