Jak usunąć simlock z telefonu SONY ERICSSON K310i

Simlock SONY ERICSSON K310i

Odblokowanie telefonu SONY ERICSSON K310i przy pomocy naszych usług jest najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną oraz najwygodniejszą metodą zdjęcia simlocka z tego modelu. Zarówno odblokowanie przy pomocy kodu który generujemy na podstawie numeru seryjnego IMEI jak i przy pomocy oryginalnego kabla USB, nastąpi prosto i szybko. Na stronie znajdziesz absolutnie wszystko co jest Ci potrzebne do zdjęcia simlocka z SONY ERICSSON K310i. Aby zdjąć simlocka w zasadzie musisz mieć tylko telefon z założoną blokadą, resztę załatwisz u nas. W celu zdjęcia simlocka z SONY ERICSSON K310i nie musisz ruszać się z domu, wszystko załatwimy zdalnie.

Jak wpisać kod w SONY ERICSSON K310i?

 1. Włącz telefon SONY ERICSSON K310i bez karty SIM,
 2. Wciśnij raz strzałke w lewo (lub joystickiem w lewo),
 3. Wciśnij 2 razy przycisk * ,
 4. Wcisnij raz strzlke w lewo (lub joystickiem w lewo),
 5. Pojawi sie wiadomość "Personalize with MNC2",
 6. Wprowadź kod unlock, który Ci wysłaliśmy,
 7. Zaakceptuj go.

Czy zdjęcie simlocka z SONY ERICSSON K310i jest bezpieczne?

Oferowane w naszym serwisie usługi które pozwalają na odblokowanie SONY ERICSSON K310i są w 100% bezpieczne. Sposób w jaki ściągamy simlock z SONY ERICSSON K310i został przewidziany przez producenta i nie ma żadnego negatywnego wpływu na działanie telefonu/modemu.

Czy zdjęcie simlocka z SONY ERICSSON K310i spowoduje utratę gwarancji?

Zdjęcie simlocka z SONY ERICSSON K310i nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki zdejmujemy simlock z SONY ERICSSON K310i został przewidziany przez producenta i nie może to mieć wpływu na gwarancję. Wszystkie telefony/modemy fabrycznie są bez simlocków, blokada ta jest zakładana na potrzeby operatorów. Zdejmując simlock przywracasz stan pierwotny urządenia.

Po co ściągać simlock z SONY ERICSSON K310i?

Po zdjęciu blokady simlock z SONY ERICSSON K310i, telefon/modem ten będzie działał z każdą kartą sim.Przydatne to jest gdy, np. wyjeżdżasz za granicę i tam chcesz używać telefonu/modemu lub po prostu zmieniasz operatora. Często się zdarza też, że z jakiegoś powodu potrzebujesz do swojego telefonu/modemu włożyć kartę kogoś znajomego który korzysta z usług innego operatora. Gdy masz założoną blokadę sim-lock, nie jest to możliwe.

Czy można zdjąć simlock z SONY ERICSSON K310i za darmo?

W przypadku nowszych modeli takich jak SONY ERICSSON K310i, zdjęcie simlocka za darmo jest możliwe zazwyczaj jakimiś "kombinowanymi" metodami np. poprzez wgrywanie jakiegoś pachowanego oprogramowania. Może to prowadzić do uszkodzenia telefonu/modemu oraz utraty gwarancji. W sieci jest też sporo "kalkulatorów" do simlocków, większość z nich jest do bardzo starych modeli lub po prostu nie działają. Przed użyciem ich należy pamiętać ze większość telefonów/modemów ma ograniczoną liczbę prób wpisania kodu. Po przekroczeniu takiej liczby odblokowanie może być znacznie droższe, może wymagać wizyty w serwisie lub może być całkowicie nie możliwe. Dlatego czasem lepiej zapłacić i mieć GWARANCJĘ, że z telefonem/modemem nic się nie stanie.

Jak długo będę czekał na realizację usługi dla telefonu SONY ERICSSON K310i?

Czas realizacji zamówionej usługi dla SONY ERICSSON K310i zależy od konkretnej usługi. Poniżej przy usługach podane są czasy ich realizacji.

Usługi dostępne dla telefonu SONY ERICSSON K310i:

Komentarze klientów:

 • 2015-01-31 karolgrz PL (ocena: Super (4)):
  Świetna usługa, szybciutka i bezproblemowa. No i najtańsza w Internecie !!!
 • 2015-01-29 stasiekx PL (ocena: Rewelacja (5)):
  W ciągu kilku minut zdjałem hasło ze swojego zapomnianego W995, czyli sprawdził się
 • 2015-01-29 patisok92 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Miałam trochę obaw czy zadziała,ale jak sie kazało niepotrzebnie :) Telefon odblokowany ! Polecam :)
 • 2015-01-25 Les2014 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Wszystko to co przeczytałem w dotychczasowych komentarzach to prawda. Stary telefon Sony Ericsson k750i a po otrzymaniu kodu po paru minutach - zrobione. Kod otrzymałem coś po 20-30 minutach od zamówienia!!! Ale za nim się zdecydowałem wysłałem kilka maili, z wieloma pytaniami, prośbami o wyjaśnienia itp. Na każdy cierpliwie, kolejno odpowiadali, w sposób zrozumiały, grzeczny ... Obsługa klienta - REWELKA !!!
 • 2015-01-23 entertel PL (ocena: Rewelacja (5)):
  ekstraświetniebłyskawica
 • 2015-01-22 arkanak PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Błyskawiczna wysyłka, w ciągu minuty dostałem pin który bez problemu zadziałał. POLECAM
 • 2015-01-21 nakura PL (ocena: Rewelacja (5)):
  super szybko polecam
 • 2015-01-19 marc6o PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Możliwość szybkiej płatności kartą, nie czekałem nawet minuty, kod zadziałał, jak najbardziej rewelacja !
 • 2015-01-17 kejsu PL (ocena: Rewelacja (5)):
  kod w ciągu 2 minut polecam
 • 2015-01-13 zenas69 PL (ocena: Rewelacja (5)):
  Bardzo szybko,sprawnie i prosto. Polecam!